Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Miodowy Młyn

Legionów 3, 27-500 Opatów
www.miodowymlyn.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Miodowy Młyn

Hotel Miodowy Młyn zaprosi na konferencje w Świętokrzyskiem

Data aktualności: 11-10-2013

 • Hotel Miodowy Młyn zaprosi na konferencje w Świętokrzyskiem - Hotel Miodowy Młyn
  Późną jesienią 2013 r. w miejscowości Opatów otwarty zostanie nowy trzygwiazdkowy hotel konferencyjny. Znajdująca się w nim sala konferencyjna będzie w stanie pomieścić do 180 uczestników konferencji, szkoleń i innych wydarzeń.
   
  Hotel Miodowy Młyn będzie dysponował salą konferencyjno-bankietową o powierzchni 150 mkw., która w zależności od zapotrzebowania będzie mogła być wykorzystywana na konferencje, szkolenia i warsztaty lub przestrzeń do imprez okolicznościowych.
   
  Pełne zaplecze noclegowe i gastronomiczne
   
  Restauracja hotelu Miodowy Młyn, w której serwowane będą regionalne dania, będzie w stanie obsłużyć jednorazowo do 60 gości. Ponadto w obiekcie znajdą się: sauna, siłownia, plac zabaw oraz wypożyczalnia rowerów. Hotel odda do dyspozycji gości 60 miejsc noclegowych w 26 pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych, 2 apartamentach oraz pokoju dostosowanym do potrzeb osoby niepełnosprawnej. We wszystkich pokojach funkcjonować będzie bezprzewodowy dostęp do internetu. Ponadto w obiekcie znajdzie się winda.