Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Miodowy Młyn

Legionów 3, 27-500 Opatów
www.miodowymlyn.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Miodowy Młyn

Hotel Miodowy Młyn już otwarty

Data aktualności: 04-03-2014

 • Hotel Miodowy Młyn już otwarty - Hotel Miodowy Młyn
  Znajdujący się w budynku zabytkowego młyna hotel konferencyjny w Opatowie przyjął pierwszych gości.
   
  Hotel Miodowy Młyn posiada 60 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu- oraz trzyosobowych typu twin i double, mieszczących się na dwóch piętrach budynku. Funkcjonująca w obiekcie restauracja serwuje dania tradycyjnej kuchni polskiej, kuchni regionalnej i międzynarodowej według sprawdzonych przepisów. W hotelu znajduje się również drink bar z bogatą ofertą alkoholi z całego świata, w tym z winami z lokalnych winnic.
   
  Konferencje nawet na 180 osób
   
  Hotel Miodowy Młyn przygotował specjalną ofertę dla klientów biznesowych. W obiekcie mieści się w pełni wyposażona sala konferencyjno-bankietowa, w której organizowane moga być spotkania biznesowe, konferencje, seminaria i szkolenia z udzialem do 180 osób. Klimatyzowane pomieszczenie posiada możliwość zaciemnienia, bezprzewodowy dostęp do Internetu i jest wyposażone w ekran, rzutnik, telewizor, flipchart oraz mikrofon bezprzewodowy. Ponadto w obiekcie znajduje się klimatyzowana Sala VIP, mieszcząca do 12 osób. W przerwach spotkań ich uczestnicy mogą skorzystać z baru, restauracji lub specjalnie przygotowanej oferty cateringowej.
   
  Dodatkowe atrakcje
   
  Obsługa hotelu zajmuje się organizacją imprez towarzyszących, takich jak wieczory taneczne, biesiady, imprezy integracyjne na powietrzu, pikniki, grille czy wycieczki rowerowe. Hotel posiada własną wypożyczalnię rowerów. W obiekcie mieści się również sauna fińska oraz siłownia, w której oprócz ćwiczeń na urządzeniach istnieje możliwość udziału w zajęciach z profesjonalnym instruktorem.