Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Modus

Świerczewskiego, 43-170 Łaziska Górne
www.hotelmodus.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Modus

Na Śląsku powstaje nowy hotel biznesowy

Data aktualności: 07-12-2012

 • Na Śląsku powstaje nowy hotel biznesowy - Hotel Modus

  Przy ul. Świerczewskiego w miejscowości Łaziska Górne trwają prace na budowie nowego trzygwiazdkowego hotelu biznesowego. Konferencje i spotkania biznesowe będzie można w nim organizować już w pierwszej połowie 2013 r.
   

   

   

   

   

   


  Ze względu na położenie w pobliżu drogi krajowej nr 81, na trasie Katowice-Wisła, Hotel Modus będzie kierował swoją ofertę do gości biznesowych. W obiekcie znajdzie się 46 miejsc noclegowych w 29 pokojach dla gości, znajdujących się na pierwszym piętrze budynku. Tuż obok znajdzie się sala fitness. Hotelowa restauracja ma specjalizować się w daniach kuchni polskiej z elementami kuchni włoskiej. Lokal będzie w stanie pomieścić maksymalnie 50 gości. Obok restauracji pojawi się klimatyzowana sala dla 120 osób, w której będzie można organizować zarówno bankiety, jak i konferencje. Na terenie całego hotelu będzie działał bezprzewodowy internet, obiekt będzie też posiadał własny parking.

  Inwestorem Hotelu Modus jest firma Printex. Aktualnie w obiekcie mają miejsce prace wykończeniowe, trwają też przygotowania do rekrutacji pracowników.

  źródło: www.hotelmodus.pl