Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel nad Mrogą

Rochna 3a, 95-060 Brzeziny
www.rochna.pl

Skontaktuj się z obiektem

Radek Chuchrak Manager 60593...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel nad Mrogą

Miejsce na konferencje na łonie natury

Data aktualności: 22-11-2012

 • Miejsce na konferencje na łonie natury - Hotel nad Mrogą

  Znajdujący się zaledwie 25 km od Łodzi i 100 km od Warszawy trzygwiazdkowy kompleks konferencyjno-hotelowy nad rzeką Mrogą zaprasza na konferencje, szkolenia oraz imprezy plenerowe i okolicznościowe organizowane w otoczeniu przyrody.

   

   

   

   

   

   


  Hotel nad Mrogą oddaje do dyspozycji gości 70 miejsc noclegowych w 22 pokojach dwuosobowych, 1 pokoju typu Lux oraz 12 pokojach dwuosobowych znajdujących się w Pawilonie Pilawa. Od maja do września obiekt udostępnia także 2 czteroosobowe letniskowe z pełnym węzłem sanitarnym. Hotelowa restauracja Cztery Pory Roku mieści do 100 osób i serwuje śniadania w formie szwedzkiego stołu, a także obiady i kolacje. Oprócz potraw typowo lokalnych szef kuchni serwuje także dania tradycyjnej kuchni polskiej. Na specjalne życzenie przygotowywane są dania wegetariańskie, zbilansowane kalorycznie oraz uwzględniające wymagania dietetyków.

  Hotel nad Mrogą dysponuje trzema klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, które pozwalają na profesjonalną organizację szkoleń, konferencji czy seminariów. Największa sala konferencyjna o powierzchni 180 mkw. może pomieścić 90 osób w ustawieniu teatralnym, 40 w ustawieniu szkolnym i 70 w podkowie. Na wyposażenie klimatyzowanego pomieszczenia składają się: podwójny ekran, dwa niezależne rzutniki multimedialne, nagłośnienie muzyczne, nagłośnienie dla prowadzącego, flipchart, rzutnik folii i mównica. Sala posiada dostęp do internetu , możliwe jest równiez jej wielostopniowe oświetlenie. Kolejne pomieszczenie konferencyjne - sala warsztatowa - na powierzchni 33 mkw. mieści 24 osoby w ustawieniu teatralnym, 12 osób w ustawieniu szkolnym i 20 w podkowie. Do dyspozycji gości Hotelu nad Mrogą pozostaje również sala biznesowa o powierzchni do 15 mkw., w której odbywać się mogą spotkania biznesowe lub niewielkie szkolenia do 8 osób. W cieplejszych miesiącach możliwe jest także zorganizowanie konferencji w mniej formalnych warunkach w sali biesiadnej - mieszczącej do 50 osób i oddalonym od hotelu o 20 metrów budynku o powierzchni 130 mkw.

  W okresie letnim przy hotelu udostępniane są dwa baseny - jeden dla dorosłych, drugi dla dzieci. W urządzonej w klimacie góralskim chacie biesiadnej można organizować zarówno imprezy okolicznościowe jak i oficjalne spotkania biznesowe. Obok chaty znajdują się wiaty grillowe, gdzie odbywać mogą się biesiady przy ognisku czy wspólne grillowanie z muzyką góralską. Kolejną atrakcją Hotelu nad Mrogą jest domek spa, w którym znajdują się dwie sauny (sucha i mokra), gabinet masażu oraz ruska bania. Goście Hotelu nad Mrogą mogą również korzystać z terenów zielonych o powierzchni ok. 5 ha, na których znajdują się plaża, molo i boiska sportowe. Do ich dyspozycji pozostają także kajaki, rowery wodne, rowery górskie oraz kijki nordic walking.

  źródło: www.rochna.pl