Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Narvil Conference & Spa

Czesława Miłosza 14A, 05-140 Serock
www.hotelnarvil.pl

Skontaktuj się z obiektem

Beata Osuch Kierownik Działu Sprzedaży MICE 514 9...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Narvil Conference & Spa

W maju otwarty zostanie hotel w Serocku

Data aktualności: 22-11-2012

 • W maju otwarty zostanie hotel w Serocku - Hotel Narvil Conference & Spa

  Czterogwiazdkowy Hotel Narvil Conference & SPA w Serocku pierwszych gości przyjmie już w maju.
   

   

   

   

   

   

   

   

  Hotel NARVIL Conference & Spa to obiekt położony wśród lasów nad rzeką Narew. Projekt architektoniczny obiektu  współgra z otaczającą go przyrodą.

  Nowy obiekt jest znakomitym miejscem wypoczynku i rekreacji, gdzie można spędzić zdrowo i aktywnie weekend  oraz zrelaksować się w centrum SPA. Jednak przede wszystkim Narvil to nowoczesne centrum kongresowo – konferencyjne, wyposażone w 32 sale.

  Największa sala balowa o powierzchni 1478 m², mogąca pomieścić w ustawieniu bankietowym ponad 1000 osób będzie nosiła nazwę Amazonka. Sale w obiekcie zlokalizowane są na 3 piętrach, w związku z tym zespół marketingu stworzył koncepcję w której na parterze pojawiają się nazwy rzek światowych, na antresoli rzek europejskich, a na pierwszym piętrze rzek polskich. Na ostatnim poziomie znajdują się największe polskie rzeki jak Wisła, Warta, Odra i wiele innych, wśród których nie mogło zabraknąć Narwi.

  Do dyspozycji gości w hotelu znajdą się 332 pokoje dwuosobowe w tym 16 apartamentów. Jeden dwupiętrowy apartament, dzięki przeszklonej ścianie, będzie miał niepowtarzalny widok na Narew i las.

   

  By spełnić wymagania osób, które cenią sobie hotelowe atrakcje Narvil zapewnia gościom zaplecze rekreacyjno-rozrywkowe takie jak: klub nocny, dyskotekę, kręgielnie, salę bilardową, squasha a takzę basen oraz spa z 12 gabinetami zabiegowymi. Na terenie zielonym będą znajdowały się korty tenisowe oraz miejsce grillowe. Hotel będzie posiadał również dostęp do rzeki, własną plażę dla gości oraz marinę, która umożliwi korzystanie przez gości ze sportów wodnych.

   


  źródło: www.konferencje.pl

Oferty specjalne

 • Ona&On Aktywnie

  Zapraszamy do Hotelu Narvil Conference & Spa na weekend pełen pozytywnych emocji i atrakcji! Atrakcyjne położenie hotelu wśród lasów i nad brzegiem Narwi, zaplecze rekreacyjne w hotelu i jego bezpośredniej okolicy w połączeniu z propozycją ciekawego programu zajęć, sprawiają, że...
 • Ona&On Relaksacyjnie

  Zapraszamy do Hotelu Narvil Conference & Spa na relaksujący weekend w harmonii z naturą. Komfortowe warunki hotelu otoczonego przyrodą, dyskretna i zaciszna atmosfera zalesionych brzegów rzeki Narew - jednej z najczystszych rzek w Polsce, w połączeniu z wyjątkowymi masażami w Niagara Spa...
 • Ona&On Romantycznie

  Zapraszamy do Hotelu Narvil Conference & Spa na romantyczny weekend w harmonii z naturą. Urokliwe okolice hotelu zanurzonego w naturze, spacery brzegiem malowniczej Narwi, oświetlonej niedostrzegalnymi w mieście gwiazdami, designerskie i komfortowe wnętrza hotelu oraz feeria smaków w...