Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel New Skanpol***

Dworcowa 10, 78-100 Kołobrzeg
www.newskanpol.pl

Skontaktuj się z obiektem

Krzysztof Kozaryn Specjalista ds. Klientów Kluczowych 60785...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel New Skanpol***

Hotel z wieloletnią tradycją zaprasza do organizacji konferencji

Data aktualności: 22-11-2012

 • Hotel z wieloletnią tradycją zaprasza do organizacji konferencji - Hotel New Skanpol***

  Hotel New Skanpol w Kołobrzegu od lat 70-tych ubiegłego wieku współtworzy lokalny rynek turystyczny poprzez oferty noclegowe, organizację konferencji, szkoleń i eventów.

   

   

   

   

   

     Hotel zawdzięcza swoją dobrą sławę nie tylko wysokiemu poziomowi świadczeń, ale także korzystnej lokalizacji, w Północnej Polsce, w ścisłym centrum miasta. Ogromnym atutem jest również bliskość morza i plaży.

  Hotel do dyspozycji gości udostępnia 168 komfortowych pokoi, wyposażonych m.in. w telefon, telewizor oraz łazienkę z kabiną prysznicową.  Osobom palącym hotel oferuje pokoje na IV piętrze. W pozostałej części obiektu obowiązuje zakaz palenia.

  W hotelu znajduje się również profesjonalne centrum konferencyjne. Hotel posiada 6 sal konferencyjnych, w tym dwie duże: Zelandia i Jutlandia - mogące pomieścić kolejno 200

  i 110 uczestników spotkania oraz 4 mniejsze, przystosowane do spotkań z udziałem 40 osób każda. Sale są klimatyzowane, wyposażone w wysokiej jakości sprzęt multimedialny

  i posiadają stały dostęp do Internetu.

   


  Hotel New Skanpol zaprasza również do organizacji spotkań w klimatyzowanej Restauracji Skandynawia, która może pomieścić do 200 osób.

  Hotel pochwalić się może ogromnym doświadczeniem w organizacji konferencji i szkoleń. - W ciągu ponad 50 lat działalności przeprowadziliśmy setki szkoleń, konferencji

  i pobytów firmowych - mówią przedstawiciele obiektu.

  Dobrym pomysłem na wieczór jest  Night Club-Disco Underground, najpopularniejszy klub w mieście o niepowtarzalnym wnętrzu z nowoczesnym oświetleniem i nagłośnieniem.

     W swojej ofercie New Skanpol posiada też Centrum Wellness, w którym skorzystać można z  ponad 80 zabiegów, w tym fizykalnych, balneologicznych oraz pielęgnacyjnych.
   

   


  źródło: www.newskanpol.pl

Oferty specjalne

 • Oferty specjalne

  W celu sprawdzenia naszych aktualnych pakietów konferencyjnych i ofert specjalnych - zapraszamy na stronę: www.newskanpol.pl