Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Niemcza SPA

Strzelińska 8, 58-230 Niemcza
www.hotelniemcza.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Niemcza SPA

Nowe sale konferencyjne w województwie dolnośląskim

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowe sale konferencyjne w województwie dolnośląskim - Hotel Niemcza SPA

  Uroczyste otwarcie hotelu Niemcza odbyło się w ostatnich dniach stycznia. Na imprezie inauguracyjnej obecni byli m.in. przedstawiciele świata biznesu z Polski i Województwa Dolnośląskiego, mediów a także rodzina i znajomi właścicieli.

   

   

   

   

     Hotel Niemcza SPA położony jest u podnóża Gór Sowich w malowniczym otoczeniu parku ze starodrzewem. W odrestaurowanych wnętrzach z początku XX w. goście odnajdą spokój i odskocznię od miejskiego zgiełku i pędu życia. Kompleks apartamentów spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób. W hotelu znajduje się 45 pokoi 1, 2 i 3 osobowych o wysokim standardzie oraz 8 apartamentów typu superior. Eleganckie i komfortowe pokoje z łazienką wyposażone są w telewizor, telefon oraz Internet bezprzewodowy.

   

  Przestronne i w pełni multimedialne sale konferencyjne czynią Hotel Niemcza SPA prawdziwym centrum biznesowym.

  Hotel Niemcza SPA dysponuje dwiema salami konferencyjnymi wyposażonymi w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny. Dzięki akustycznym roletom sale mogą być wykorzystywane do przeprowadzania dwóch oddzielnych szkoleń jednocześnie.
  Duża sala konferencyjna o powierzchni 120 m2 w układzie teatralnym może pomieścić od 30 do 120 osób. Mała sala ma powierzchnię 50 m2 i w układzie teatralnym jest w stanie pomieścić do 60 osób.
  Sale wyposażone są m.in. w  nagłośnienie oraz rzutnik multimedialny, bezprzewodowy dostęp do Internetu, zdalnie sterowane rolety w oknach, dostęp do światła dziennego, flipchart oraz zaplecze socjalne.

   

  Bogata oferta SPA & WELLNESS pozwoli zregenerować siły i poprawić kondycję ciała oraz ducha.

     źródło: http://hotelniemcza.pl