Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Olivia Medical Spa

Skomielna Czarna 488, 32-437 Skomielna Czarna
www.oliviaspa.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Olivia Medical Spa

W Beskidach powstaje hotel Olivia Medical Spa

Data aktualności: 09-10-2013

 • W Beskidach powstaje hotel Olivia Medical Spa - Hotel Olivia Medical Spa
  W pierwszym kwartale 2014 r. w miejscowości Skomielna Czarna w Beskidzie Makowskim planowane jest otwarcie nowego hotelu. W obiekcie znajdzie się zaplecze konferencyjne, 47 pokoi, SPA, basen oraz sauny.
   
  Hotel będzie oferował wiele zabiegów rehabilitacyjnych, a jego dodatkowym atutem będzie sąsiedztwo stoku narciarskiego Skomielna Czarna SKI o długości 800 metrów.
   
  Klimat do wypoczynku
   
  W najbliższej okolicy hotelu Olivia Medical Spa znajdują się liczne ścieżki spacerowe, trasy rowerowe oraz szlaki turystyczne z widokami na górę Koskową i Tatry. - Chcemy, aby nasi goście wypoczywali w komfortowych warunkach i korzystali z szerokiej bazy zabiegów, liczymy przed wszystkim na gości z Małopolski, Śląska i województwa mazowieckiego - mówi Krzysztof Wojtasik, dyrektor firmy Wojt Bud, która jest inwestorem obiektu.