W marcu 2014 r. w miejscowości Skomielna Czarna nieopodal Suchej Beskidzkiej otwarty został nowy hotel oferujący usługi konferencyjne i dysponujący bogatą ofertą zabiegów rehabilitacyjnych.

Olivia Medical SPA dysponuje nowoczesną oraz starannie wyposażoną w specjalistyczne urządzenia bazą zabiegową, oferując  profesjonalne leczenie i rehabilitację. Rodzaje i parametry zabiegów dobierane są indywidualnie dla każdego z gości, co daje gwarancję osiągnięcia długotrwałych efektów leczniczych. Pobyty rehabilitacyjne w hotelu zalecane są dla osób ze schorzeniami reumatologicznymi, neurologicznymi oraz w stanach pourazowych narządu ruchu.

Zorganizuj konferencje w Beskidach

Hotel Olivia Medical Spa oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań salę konferencyjną o powierzchni 90 mkw. Pomieszczenie mieści 100 osób w układzie teatralnym i może być dzielone na dwie osobne sale o powierzchni ok. 45 mkw. , w ktorych mogą odbywać się dwa różne wwydarzenia, każde z udziałem maksymalnie 55 osób. Sale są wyposażone w rzutniki multimedialne, ekrany, nagłośnienie, stoliki, rzesła, a także przybory do pisania.

Podczas szkoleń i konferencji proponowane są przerwy kawowe w sali lub w przestronnym holu. W zależności od potrzeb organizatorów spotkań hotelowa restauracja jest w stanie przygotować lunch, kolację lub uroczysty bankiet. Lokal serwuje dania w oparciu o starannie wyselekcjonowane i świeże produkty lokalnych dostawców. Menu restauracji zostało przygotowane na bazie tradycyjnych receptur kuchni polskiej i wzbogacone o dania kuchni europejskiej.

Miejsce dla aktywnych

Na zaplecze noclegowe Olivia Medical Spa składa się 47 pokoi typu Standard i Premium oraz apartamenty. Hotel stanowi świetną bazę dla ludzi aktywnych - w jego okolicy znajdują się liczne ścieżki spacerowe, trasy rowerowe oraz szlaki turystyczne, a zimą goście obiektu będą mogli skorzystać ze znajdującego się nieppodal stoku narciarskiego Skomielna Czarna Ski o długości 800 metrów.