Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Olivia Medical Spa

Skomielna Czarna 488, 32-437 Skomielna Czarna
www.oliviaspa.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Olivia Medical Spa

Olivia Medical Spa jest już otwarty

Data aktualności: 31-03-2014

 • Olivia Medical Spa jest już otwarty - Hotel Olivia Medical Spa
  W marcu 2014 r. w miejscowości Skomielna Czarna nieopodal Suchej Beskidzkiej otwarty został nowy hotel oferujący usługi konferencyjne i dysponujący bogatą ofertą zabiegów rehabilitacyjnych.
   
  Olivia Medical SPA dysponuje nowoczesną oraz starannie wyposażoną w specjalistyczne urządzenia bazą zabiegową, oferując  profesjonalne leczenie i rehabilitację. Rodzaje i parametry zabiegów dobierane są indywidualnie dla każdego z gości, co daje gwarancję osiągnięcia długotrwałych efektów leczniczych. Pobyty rehabilitacyjne w hotelu zalecane są dla osób ze schorzeniami reumatologicznymi, neurologicznymi oraz w stanach pourazowych narządu ruchu.
   
  Zorganizuj konferencje w Beskidach
   
  Hotel Olivia Medical Spa oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań salę konferencyjną o powierzchni 90 mkw. Pomieszczenie mieści 100 osób w układzie teatralnym i może być dzielone na dwie osobne sale o powierzchni ok. 45 mkw. , w ktorych mogą odbywać się dwa różne wwydarzenia, każde z udziałem maksymalnie 55 osób. Sale są wyposażone w rzutniki multimedialne, ekrany, nagłośnienie, stoliki, rzesła, a także przybory do pisania.
   
  Podczas szkoleń i konferencji proponowane są przerwy kawowe w sali lub w przestronnym holu. W zależności od potrzeb organizatorów spotkań hotelowa restauracja jest w stanie przygotować lunch, kolację lub uroczysty bankiet. Lokal serwuje dania w oparciu o starannie wyselekcjonowane i świeże produkty lokalnych dostawców. Menu restauracji zostało przygotowane na bazie tradycyjnych receptur kuchni polskiej i wzbogacone o dania kuchni europejskiej.
   
  Miejsce dla aktywnych
   
  Na zaplecze noclegowe Olivia Medical Spa składa się 47 pokoi typu Standard i Premium oraz apartamenty. Hotel stanowi świetną bazę dla ludzi aktywnych - w jego okolicy znajdują się liczne ścieżki spacerowe, trasy rowerowe oraz szlaki turystyczne, a zimą goście obiektu będą mogli skorzystać ze znajdującego się nieppodal stoku narciarskiego Skomielna Czarna Ski o długości 800 metrów.