Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Orient w Krakowie

Sołtysowska 25 A, 31-589 Kraków
http://www.hotelorient.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Anna Koechle +4812...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Orient w Krakowie

Odnowiona sala konferencyjna, centrum rekreacji i pokoje dla gości

Data aktualności: 17-01-2013

 • Odnowiona sala konferencyjna, centrum rekreacji i pokoje dla gości - Hotel Orient w Krakowie

  Zarządzany od 2010 r. przez Grupę Geovita czterogwiazdkowy hotel konferencyjny w Krakowie przeszedł w ostatnich miesiącach znaczącą modernizację. W jej efekcie odnowione zostały ogólnodostępne przestrzenie - wśród nich m.in. sala konferencyjna, centrum rekreacyjne i zaplecze gastronomiczne.

   

   

   

   

   


  W obiekcie odnowiona została Sala Czerwona, w której mogą odbywać się konferencje, szkolenia i przyjęcia okolicznościowe. Pomieszczenie zostało wyposażone w nowy sprzęt konferencyjny. Swój wygląd  i menu zmieniły też recepcja, restauracja oraz Centrum Rekreacji, gdzie odnowiono pleżę basenową, saunę, sprzęt do ćwiczeń oraz sprzęt w solarium. Wszystkie pokoje dla gości zostały na nowo pomalowane - w części z nich pojawiły się telewizory plazmowe, a łóżka zostały wyposażone w nowe materace. Do połowy lutego 2013 r. wymienione mają być też brodziki i kabiny prysznicowe w łazienkach.

  Czterogwiazdkowy Hotel Orient posiada 3 klimatyzowane sale konferencyjne (Bankietowa, Czerwona i Niebieska) mogące pomieścić od 60 do 90 osób. W cenę wynajmu pomieszczeń konferencyjnuch wliczone jest ich standardowe wyposażenie, na które składają się rzutniki folii, rzutnik multimedialny, rzutnik slajdów, tablice flipchart, ekran, nagłośnienie, sprzęt audio-video oraz dostęp do internetu. Wynajem sal konferencyjnych i bankietowych przy jednoczesnym korzystaniu z usług noclegowych i gastronomicznych jest premiowany rabatami negocjowanymi indywidualnie. Ponadto w przypadku większych cyklicznych zamówień istnieje możliwość negocjacji cen.Ofertę konferencyjną obiektu uzupełniają dodatkowe atrakcje - zajęcia integracyjne i rekreacyjne oraz team building. Na specjalne życzenie hotel jest w stanie zorganizować imprezy plenerowe, a także wycieczki do Krakowa, Wieliczki czy Oświęcimia.

  Na zaplecze noclegowe Hotelu Orient składa się 119 miejsc noclegowych w 54 pokojach dwuosobowych, 3 pokojach typu studio oraz pokoju przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na terenie obiektu mieszczą się restauracja, ogród grillowy, basen, jacuzzi, sala fitness, sauna fińska, solarium oraz dwa parkingi - bezpłatny oraz strzeżony. W hotelu zapewniony jest bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu.

  źródło: www.hotelorient.pl