Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Orle, Centrum Konferencyjne

Lazurowa 8, 80-680 Gdańsk
www.orle.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Grzegorz Ożarowski sp. ds. marketingu (58) ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Orle, Centrum Konferencyjne

Trzygwiazdkowy obiekt zaprasza na konferencje nad morzem

Data aktualności: 22-11-2012

 • Trzygwiazdkowy obiekt zaprasza na konferencje nad morzem - Hotel Orle, Centrum Konferencyjne

  Największym atutem hotelu jest jego położenie - mieści się w sosnowym lesie, w odległości zaledwie 100 metrów od piaszczystej plaży.

   

   

   

   

   

   

   

  Znajdujący się 15 km od centrum Gdańska obiekt oferuje 300 miejsc noclegowych w dwupokojowych apartamentach oraz pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, są również wyposażone w telewizor, radio, telefon i dostęp do bezprzewodowego internetu. Goście Hotelu Orle mają do dyspozycji klub nocny, kawiarnię, salę fitness oraz mini spa z jacuzzi, sauną, i solarium. Co istotne, hotel umożliwia gościom przebywanie w obiekcie wraz z ich zwierzętami domowymi oraz jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  Na centrum konferencyjne Hotelu Orle składa się 12 sal konferencyjnych o zróźnicowanej wielkości, mogących pomieścić do 600 osób. Największa sala konferencyjna posiada 300 miejsc. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne są klimatyzowane i wyposażone w urządzenia do symultanicznych tłumaczeń językowych oraz stałe łącze internetowe. Dodatkowe wyposażenie sal konferencyjnych stanowią: aparatura nagłaśniająca, rzutnik multimedialny, rzutniki pisma i slajdów, ekrany projekcyjne, flipchart, mikrofony bezprzewodowe oraz kserokopiarka. Do dyspozycji gości obiektu pozostaje również sala komputerowa wyposażona w 15 laptopów. Na życzenie organizatorów konferencji obsługa hotelu zapewnia także serwis kawowy.

  Jak informują przedstawiciele Hotelu Orle, do organizacji imprez plenerowych może być wykorzystywana wiata myśliwska. Na terenie obiektu znajdują się również boiska do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej oraz wypoźyczalnia rowerów. Przed hotelem funkcjonuje płatny parking strzeżony, zaś cały obiekt jest chroniony i monitorowany przez 24 godziny na dobę.

  źródło: www.orle.com.pl