Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Platinum Palace*****

Powstańców Śląskich 204, 53-140 Wrocław
www.platinumpalace.pl

Skontaktuj się z obiektem

Adam Żygadło Kierownik ds. marketingu i sprzedaży 71 32...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Platinum Palace*****

Najlepszy mały hotel w Polsce

Data aktualności: 29-11-2012

 • Najlepszy mały hotel w Polsce - Hotel Platinum Palace*****

  Pięciogwiazdkowy wrocławski obiekt otrzymał nagrodę przyznaną przez międzynarodową organizację International Hotel Awards, zajmując pierwsze miejsce w kategorii "Best Small Hotel in Poland".

   

   

   

   

   

   


  Przedstawiciele Platinum Palace odebrali nagrodę na uroczystej gali International Hotel Awards, która odbyła się 4 listopada 2012 r. w Londynie. Tak, jak pozostałe nagrodzone hotele, obiekt musiał zdobyć uznanie jury w wielu aspektach swojej działalności, takich jak standard usług, marketing, design, proponowane udogodnienia oraz szereg innych detali.

  Znajdujący się w odrestaurowanej rezydencji rodziny Schoellerów w pobliżu zabytkowego Parku Południowego we Wrocławiu pięciogwiazdkowy hotel Platinum Palace posiada rozbudowane zaplecze konferencyjne, na które składa się 5 klimatyzowanych sal konferencyjnych dla 280 osób. Sale dają możliwość organizacji takich wydarzeń jak szkolenia biznesowe, konferencje, imprezy firmowe, szkolenia, przyjęcia okolicznościowe czy eventy. Połączona z barem i restauracją Sala Platinum Club jest miejscem przeznaczonym na spotkania biznesowe czy niewielkie konferencje, a w jej klubowy charakter wpisuje się historyczny kominek. Z myślą o mniejszych spotkaniach biznesowych przygotowano zaś Salę Hebony. Pomieszczenia konferencyjne mają dostęp do światła dziennego i są wyposażone w wysokiej klasy sprzęt konferencyjny (projektor multimedialny, telewizor, odtwarzacz DVD, mikrofon bezprzewodowy, flipchart) oraz szybki bezprzewodowy internet. Dodatkowe wyposażenie audiowizualne jest dostępne na życzenie gości. Organizatorzy konferencji mogą również liczyć na wsparcie działu technicznego oraz opiekę konsultanta. W ramach standardowej obsługi konferencyjnej obsługa hotelu proponuje uczestnikom wydarzeń przerwy kawowe, lunch i kolację. Możliwe jest również zapewnienie pełnej obdługi cateringowej, dopasowanej do charakteru spotkania. 

  Platinum Palace oddaje do dyspozycji gości 46 przestronnych pokoi standardowych, pokoi o podwyższonym standardzie "DeLuxe" oraz apartamentów. Hotelowa restauracja Platinum specjalizuje się w daniach kuchni fusion, istnieje jednak możliwość dopasowania menu do indywidualnych potrzeb oraz budżetu klienta. Do dyspozycji uczestników odbywających się w hotelu konferencji pozostają: strefa wellness z siłownią, saunami, jacuzzi i urządzeniami fitness, prywatna limuzyna z szoferem oraz strzeżony i monitorowany parking.

  źródło: www.platinumpalace.pl

Oferty specjalne