Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel pod Szyszkami Nowa Obra

Nowa Obra, 63-720 Nowa Obra

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel pod Szyszkami Nowa Obra

Trzygwiazdkowy hotel konferencyjny pod Jarocinem już działa

Data aktualności: 21-02-2013

 • Trzygwiazdkowy hotel konferencyjny pod Jarocinem już działa - Hotel pod Szyszkami Nowa Obra

  W styczniu 2013 r. w miejscowości Nowa Obra niedaleko Krotoszyna do użytku został oddany nowy obiekt konferencyjny. W hotelu mogą być organizowane konferencje, spotkania biznesowe i imprezy okolicznościowe z udziałem do 450 gości.

   

   

   

   

   

   


  Na parterze budynku o powierzchni ponad 2,5 tys. mkw znajduje się sala restauracyjna i dwie sale balowe. Dzięki przesuwnym ścianom, pomieszczenia można ze sobą łączyć, co daje powierzchnię mogącą pomieścić do 450 osób. Hotelowa kuchnia serwuje dania inspirowane kuchnią wielkopolską. Obiekt posiada również zaplecze noclegowe dla 34 osób w jedno- i dwuosobowych pokojach z dostępem do internetu. Z myślą o osobach niepełnosprawnych w budynku zamontowano windę.

  źródło: KozminWlkp.pl