Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Polonez

ul. Reymonta 15, 30-059 Kraków
http://www.hotelpolonez.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Polonez

Cztery sale konferencyjne na każdą okazję

Data aktualności: 25-04-2013

 • Cztery sale konferencyjne na każdą okazję - Hotel Polonez
  Krakowski hotel przygotował specjalną ofertę dla biznesu - swoim gościom oferuje pełną obsługę spotkań oraz w pełni wyposażone sale konferencyjne.
   
   
   
   
   
   
   
  Polonez mieści się w centrum Krakowa, tuż obok Akademii Górniczo-Hutniczej. Dzięki swojej lokalizacji może być atrakcyjną bazą dla turystów odwiedzających to miasto, a zarazem jest nastawiony na obsługę gości biznesowych. 
   
  Osobom zainteresowanym organizacją szkoleń lub konferencji hotel proponuje cztery sale konferencyjne o powierzchni od 19 do 264 mkw. Największa z sal jest wyposażona w scenę. Możliwe są: dzielenie pomieszczeń oraz różne sposoby ustawienia krzeseł. Hotel zapewnia sprzęt multimedialny, nagłośnienie i dostęp do internetu, w razie potrzeby oferuje również usługi tłumacza i transport uczestników. Obsługa gastronomiczna konferencji obejmuje przerwy kawowe w różnych wariantach, na życzenie dostępne są również dania ciepłe.
   
  Hotel Polonez dysponuje 50 miejscami noclegowymi w 27 pokojach jedno- i dwuosobowych. Wszystkie pokoje są wyposażone w klimatyzację i dostęp do bezprzewodowego internetu. Do dyspozycji gości pozostaje również bezpłatny strzeżony parking.