Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Red Baron

Lwa Tołstoja 2, 58-100 Świdnica
http://www.redbaronhotel.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Red Baron

Hotel Red Baron powitał pierwszych gości

Data aktualności: 28-10-2013

 • Hotel Red Baron powitał pierwszych gości - Hotel Red Baron
  Czterogwiazdkowy Hotel Red Baron w Świdnicy przyjął pierwszych gości. Na zaplecze konferencyjne położonego przy ul. Tołstoja obiektu składają się trzy nowocześnie wyposażone sale konferencyjne, mogące pomieścić kolejno 100, 40 i 10 osób.
   
  Hotel Red Baron oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań trzy klimatyzowane, wielofunkcyjne sale konferencyjne, które są zróżnicowane pod względem wielkości, wyposażone w nowoczesny sprzęt konferencyjny i bezprzewodowy dostęp do internetu.
   
  Nowe sale konferencyjne w Świdnicy
   
  Sala wielofunkcyjna ma powierzchnię 146 mkw. i nadaje się do organizacji wydarzeń z udziałem do 100 osób, a Sala Richtfofena o powierzchni 49 mkw. może służyć jako miejsce spotkań dla 40 osób. Z kolei Sala Fokkera (14 mkw. powierzchni) jest w stanie pomieścić do 10 osób. Wszystkie sale konferencyjne są wyposażone w projektor multimedialny, flipchart, ekran plazmowy, notebook, mikrofony bezprzewodowe, oraz nagłośnienie. Pomieszczenia posiadają naturalne oświetlenie, mają też możliwość pełnego zaciemnienia. Pomieszczenia w zależności od potrzeb nadają się zarówno do dużych spotkań (szkolenia, bankiety, spotkania biznesowe, konferencje, sympozja), jak również mniejszych spotkań (zebrania, spotkania biznesowe, rozmowy rekrutacyjne).  
   
  Pomoc w organizacji konferencji i czasu wolnego
   
  Na zaplecze noclegowe Hotelu Red Baron składa się 31 pokoi. Działająca w obiekcie restauracja serwuje urozmaicone dania kuchni międzynarodowej przygotowywane w oparciu o świeże, sezonowe produkty regionalne. Pracownicy hotelowej recepcji ułatwiają organizację pobytu, służąc pomocą w organizacji spotkań i konferencji, ułatwiają też zwiedzanie miasta oraz uczestnictwo w imprezach kulturalnych.