Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Rzeszów

Al. J. Piłsudskiego 44, 35-001 Rzeszów
hotelrzeszow.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Rzeszów

Zaplanuj konferencję w Rzeszowie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zaplanuj konferencję w Rzeszowie - Hotel Rzeszów

  W Rzeszowie powstaje nowoczesny hotel, który wraz z centrum handlowym oraz centrum rozrywki znajdować się będzie w nowym kompleksie - City Center.

   

   

   

   

   

   


  Hotel Rzeszów zajmować będzie pięć kondygnacji z dziesięciu, jakie posiadać będzie powstający kompleks. Standard hotelu nie jest jeszcze znany. Wstępnie mówi się o czterech gwiazdkach.


  W hotelu znajdzie się 130 komfortowo wyposażonych pokoi. Ponadto hotel zostanie przygotowany pod kątem biznesowym. Zaplecze konferencyjne zajmie około 600 m.kw.

  Hotel Rzeszów posiadać będzie 4 sale konferencyjne, wyposażone w wysokiej jakości sprzęt multimedialny.
  Na ostatnim piętrze budynku znajdować się będzie restauracja z widokiem na panoramę miasta. Pod budynkiem zaprojektowany został parking na 1200 samochodów.


  City Center znajdować się będzie w centrum miasta, przy skrzyżowaniu najważniejszych ulic, łączych Rzeszów z innymi miastami w Polsce, w miejscu dawnego Hotelu Rzeszów. Zakończenie prac i otwarcie hotelu planowane jest na jesień 2012 roku. Inwestycję prowadzi rzeszowski biznesmen -  Ryszard Podkulski.


  Pozostałe obiekty o standardzie czterech gwiazdek na terenie Rzeszowa to: Hotel Ambasador Rzeszów i Grand Hotel Rzeszów.
  Wśród rzeszowskich trzygwiazdkowców wymienić można np: Icam House, Hotel Wellness & Spa "Nowy Dwór", Best Western Hotel Ferdynand czy Hotel Prezydencki.

   


  źródło:  http://www.skyscrapercity.com