Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Rzeszów

Al. J. Piłsudskiego 44, 35-001 Rzeszów
hotelrzeszow.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Rzeszów

Otwarto nowe centrum konferencyjne Fenix na 700 osób w Rzeszowie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Otwarto nowe centrum konferencyjne Fenix na 700 osób w Rzeszowie - Hotel Rzeszów

  9 listopada 2012 r, w Rzeszowie miało miejsce oficjalne otwarcie Galerii City Center. Wraz z uruchomieniem obiektu do użytku oddany został trzygwiazdkowy hotel, obok którego znajduje się nowoczesne centrum konferencyjne.

   

   

   

   

   

   

   

  Obok Hotelu Rzeszów mieści się centrum konferencyjne Fenix, przeznaczone do przyjęcia ponad 700 uczestników konferencji, szkoleń, warsztatów czy spotkań biznesowych. Z kolei będący częścią galerii hotel kieruje swoją ofertę do klientów biznesowych i gości indywidualnych. Na najwyższych piętrach galerii znajduje się 156 pokoi dla gości. Hotelowa restauracja oraz klub muzyczny mieszczą się na wysokości 50 metrów. Do dyspozycji gości obiektu pozostają m.in. Studio Fitness Club, strefa spa, ścianka wspinaczkowa oraz klatki do gry w squasha.

  Galeria City Center Rzeszów, w ramach której funkcjonują hotel oraz centrum konferencyjne, posiada 135 tys. mkw. powierzchni. Część handlowa budynku zajmuje trzy najniższe kondygnacje, gdzie znajduje się ponad 200 sklepów i punktów usługowych, kino Helios oraz powierzchnie biurowe klasy A. Nad częścią handlową znalazł się dwupoziomowy parking na 1,2 tys. samochodów. Za projekt budynku było odpowiedzialne biuro MWM Architekci, zas za architekturę wnętrz odpowiada firma Bose International Planning&Architecture.

   

  - To miejsce jest skazane na sukces - mówił podczas uroczystości otwarcia Galerii Rzeszów jej inwestor, Ryszard Podkulski. Jednym z punktów imprezy była prowadzona przez Marcina Prokopa i Joannę Krupę licytacja na rzecz domu dziecka w Rzeszowie, w której wylicytować można było m.in. wspólne zakupy z top modelką oraz Olivierem Janiakiem, możliwość zajrzenia za kulisy programu "Top Model", a także obiad z muzykami zespołu Afromental, który był atrakcją piątkowego otwarcia obiektu. Wieczór uświetnił koncert Kayah.
   

  źródło: www.citycenter.pl