Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Sękowski

Gliwicka 15, 59-220 Legnica
hotelsekowski.pl

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyana Puk-Dobrydnio Manager Hotelu Sękowski 76/ 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Sękowski

Złoty Standard w Obsłudze Klienta

Data aktualności: 22-11-2012

 • Złoty Standard w Obsłudze Klienta - Hotel Sękowski

  Hotel Sękowski laureatem Złotego Standardu w Obsłudze Klienta!

   

   

   

   

   

     Od dawna miarą standardu hotelu czy restauracji jest liczba gwiazdek lub zdobyte certyfikacje branżowe. Lecz niezmiennie najwyższym wyróżnieniem pozostaje uznanie klientów – nie bez przyczyny: ich opinie uchodzą za najbardziej wiarygodne, a przez to są skuteczną dźwignią promocji i sprzedaży

  Ogólnopolski projekt „Złoty Standard w Obsłudze Klienta − wdrażanie innowacji i dyfuzja dobrych praktyk w hotelarstwie i gastronomii” zakłada przeprowadzenie audytów w grupie 250 hoteli i obiektów hotelowych, mających status MSP. Audyt zakończy przedstawienie raportu menedżerskiego z oceną w badanych obszarach oraz rekomendacjami usprawnień. Najwyżej ocenieni w audycie zyskają certyfikację i godło promocyjne „Złoty Standard” oraz zostaną objęci ogólnopolską promocją dobrych praktyk. Certyfikat potwierdza wysoki standard obsługi klienta w danym obiekcie.

  Hotel Sękowski dołączył do zaszczytnego grona 23 laureatów prestiżowego projektu. Jest to trzygwiazdkowy obiekt urządzony z pasją w nowatorskim stylu. W 27 wygodnych pokojach może gościć do 65 osób. Obiekt jest gotów na przyjęcie osób niepełnosprawnych. Położony w świetnej lokalizacji, w miejscu cichym i spokojnym, a przy tym w pobliżu Dworca Głównego PKP, PKS i starówki miasta, oferuje 5 świetnie wyposażonych sal szkoleniowych, których różnorodność i elegancja pozwoli na idealną oprawę dużych konferencji i kameralnych spotkań biznesowych. Hotel Sękowski to również Szef Kuchni, jego talent i pasja, które pozwalają zadowolić najwybredniejsze gusta. Krzepiące śniadanie, pyszny lunch, wystawna kolacja czy bal – Hotel z radością podejmie gastronomiczne wyzwania.

  Hotel udostępnia bezpłatnie bezprzewodowy Internet oraz duży monitorowany parking.

   

  Szczegółowe informacje o projekcie znajdują się na stronie www.zlotystandard.info.

   

   

  źródło:  www.hotelsekowski.pl

Oferty specjalne

 • Konferencje w Sękowski Forum

  Hotel Sękowski&Sękowski Forum zaprasza do współpracy w zakresie organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych. Oferujemy: 5 klimatyzowanych sal 65 miejsc noclegowych Bezplatny parking Dostęp do bezprzewodowego Internetu Wyposażenie multimedialne Wyśmienite obiady i przerwy kawowe Zachęcamy...