Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Senacki

Grodzka 51, 31-001 Kraków
www.senacki.pl

Skontaktuj się z obiektem

Justyna Latoń specjalista ds. konferencji 12 37...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Senacki

Kameralny hotel na konferencje w sercu Krakowa

Data aktualności: 06-06-2013

 • Kameralny hotel na konferencje w sercu Krakowa - Hotel Senacki

  Mieszczący się na krakowskim Rynku Głównym Hotel Senacki to idealne miejsce zarówno dla turystów jak i gości biznesowych, które zachwyca pięknem odrestaurowanych wnętrz i niepowtarzalną atmosferą.

   

   

   

   

   

   

    
  Hotel Senacki należy do Hotels & Preference - wywodzącej się z Francji międzynarodowej sieci zrzeszającej niezależne, designerskie, wyjątkowe i butikowe obiekty hotelowe oraz resorty na całym świecie. Obiekt Jest kombinacją nowoczesności oraz tradycji luksusu "à la française". Wyróżnia się elegancją i duchem współczesności.
   
  Znajdujące się w hotelu sale konferencyjne Chrobry, Bona i Jagiełło są wyposażone w ekran, projektor multimedialny, mikrofon, nagłośnienie, rzutnik pisma, rzutnik slajdów, flipchart, telewizor LCD oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. W czasie szkoleń i konferencji naszym uczestnikom proponujemy różnorodne przerwy kawowe oraz tzw. Finger Food - różnorodne przekąski które można jeść bez użycia sztućców. Po zakończonym spotkaniu świetnie sprawdzają się także lunche i kolacje konferencyjne serwowane w zabytkowych, XIII-wiecznych piwnicach hotelu - organizatorzy konferencji sami mogą zadecydować czy posiłek będzie serwowany w tradycyjnej, zasiadanej formie czy też w wersji mniej formalnej, w formie bufetu. W podziemiach budynku mogą również odbywać się rozmaite eventy, takie jak prezentacje, wystawy czy wernisaże.
   
  Na zaplecze noclegowe krakowskiego hotelu składa się 18 pokoi jedno- i dwuosobowych oraz 2 apartamenty. Pomieszczenia zostały utrzymane w subtelnej tonacji barw, przy zastosowaniu najwyższej jakości tkanin, mebli i dodatków, tak aby zapewnić wypoczynek na najwyższym poziomie. Z okien niektórych pokoi rozpościera się wspaniały widok na ulicę Grodzką i zabytkowy kościół św. Piotra i Pawła.
   
  W 2013 roku Hotel Senacki został wyróżniony w prestiżowym Czerwonym Przewodniku Michelin "Main Cities in Europe 2013" . Ponadto Hotel w styczniu 2013 roku otrzymał Certyfikat Doskonałości w rankingu TripAdvisor w kategorii Top 25 hoteli z najlepszym serwisem w Polsce.
   
  Osoby zainteresowane organizacją konferencji w Hotelu Senacki zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Sprzedaży i Marketingu, tel. +48 12 379 59 22 lub e-mail: konferencje@osti-hotele.pl.