Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Sevilla

Niwna 48C, 96-200 Rawa Mazowiecka
www.hotel-sevilla.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Sevilla

Zorganizuj konferencje w stylowym hotelu w Rawie Mazowieckiej

Data aktualności: 04-11-2013

 • Zorganizuj konferencje w stylowym hotelu w Rawie Mazowieckiej - Hotel Sevilla
  Trzygwiazdkowy Hotel Sevilla specjalizuje się w organizacji konferencji, wesel i bankietów. Jednym z atutów obiektu jest jego położenie - hotel mieści się na przedmieściach Rawy Mazowieckiej w miejscowości Niwna, nieopodal trasy Katowice – Warszawa. 
   
  Sevilla – Hotel Rawa Mazowiecka to kompleks hotelowo-konferencyjny z dużym zapleczem rekreacyjnym. Obiekt jest przystosowany zarówno do obsługi grup zorganizowanych jak i gości indywidualnych, szukających wypoczynku w ciszy, spokoju i kontakcie z przyrodą. - Firma Bonny Star Grzegorz Pomian, która jest właścicielem Hotelu Sevilla, jest firmą rodzinną. Wiele uwagi przywiązujemy do tego, by każdy nasz klient traktowany był indywidualnie a oferowane usługi były jak na najwyższym poziomie - mówi Grzegorz Pomian.
   
  W marcu 2013 r. Hotel Sevilla oddał do dyspozycji gości 16 nowych pokoi i multimedialną salę konferencyjną. Część funduszy na ten cel udało się uzyskać dzięki dotacji z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
   
  Na konferencje i szkolenia
   
  Dzięki rozbudowanemu zapleczu konferencyjnemu w Hotelu Sevilla mogą być organizowane konferencje, szkolenia, narady, sympozja oraz imprezy integracyjne i okolicznościowe. Personel hotelu zapewnia pełną obsługę gastronomiczną podczas organizowanych w nim spotkań. Obiekt dysponuje trzema salami: multimedialną salą konferencyjną Rubinową (mieszczącą do 80 osób), salą Kryształową (do 350 osób), oraz salą Różaną (do 160 osób). Wszystkie sale konferencyjne posiadają dostęp do światła dziennego, a na ich wyposażenie składają się: projektor multimedialny, ekran, mównica i mikrofon bezprzewodowy, flipchart z akcesoriami pismienniczymi oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. W hotelu znajduje się również conference room, w którym mogą odbywać sie szkolenia dla maksymalnie 15 osób. 
   
  Na bankiety i imprezy
   
  Nazwa Sali Kryształowej pochodzi od oświetlających ją kryształowych żyrandoli. W zależności od rozstawienia stołów sala może pomieścić do 350 osób - część stołów znajduje się na antresoli, skąd można obserwować parkiet taneczny. W przypadku imprez z udziałem do 500 osób rolę sali tanecznej pełni Sala Różana - w niej mogą być organizowane imprezy do 160 osób. Swój romantyczny nastrój sala zawdzięcza motywom róży. Z kolei Sala Rubinowa to pomieszczenie przeznaczone do organizowania imprez z udziałem do 70 osób. Wszystkie wyzej wymienione sale posiadają wyjścia prowadzące do ogrodu z sadzawką, ławkami i kamiennym paleniskiem, a Sala Rubinowa dodatkowo posiada wyjście na balkon oraz oddzielne wyjście do ogrodu.
   
  Udany nocleg i komfort pobytu
   
  Na zaplecze noclegowe Hotelu Sevilla składają się 72 miejsca noclegowe w 31 komfortowo wyposażonych, klimatyzowanych pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych oraz 2 pokojach typu Exclusive Room, w których dodatkowym udogodnieniem jest wanna z hydromasażem. We wszystkich pokojach istnieje bezprzewodowy dostęp do internetu. Na szczególną uwagę zasługuje również restauracja Hotelu Sevilla w której szef kuchni tworzy wyjątkowe dania. Przed hotelem znajduje sie bezpłatny parking dla gości obiektu i uczestników odbywających się w nim konferencji.
   
  Dodatkowe informacje na temat oferty konferencyjnej Hotelu Sevilla można otrzymać pod numerem telefonu 46 814 60 57 oraz po przesłaniu e-maila na adres recepcja@hotel-sevilla.pl.

  Galeria

  • Zorganizuj konferencje w stylowym hotelu w Rawie Mazowieckiej - Hotel Sevilla
  • Zorganizuj konferencje w stylowym hotelu w Rawie Mazowieckiej - Hotel Sevilla

Oferty specjalne

 • Romantyczny pobyt

  Specjalnie dla Państwa przygotujemy romantyczną kolację podaną do pokoju. Aby jak najdłużej zachować wyjątkowy nastrój wieczoru mogą Państwo zaprosić ukochaną/ukochanego do pokoju udekorowanego kwiatami i świecami, w którym będzie czekała butelka schłodzonego szampana. Rano otrzymają Państwo...
 • Weekend w Sevilli

  Przygotowaliśmy dla Państwa pakiet weekendowy na pobyt z piątku na sobotę lub soboty na niedzielę. Pakiet obejmuje: • Nocleg w pokoju dwuosobowym • Kolację z deserem (na życzenie podana do pokoju) • Butelkę wina do kolacji • Śniadanie (na życzenie podane do pokoju) Cena brutto: 300 zł...
 • Sala Multimedialna konferencyjna

  Jest to sala w pełni klimatyzowana przygotowana do organizowania imprez do 70 osób. Zaprojektowana tak by atmosfera była przytulna . Sala posiada wyjście na balkon oraz oddzielne wyjście do ogrodu. Sala Rubinowa pełni również funkcję Sali konferencyjnej gdyż została wyposażona w nagłośnienie oraz...
 • sala bankietowa Kryształowa

  Sala wzięła swoją nazwę od oświetających ją kryształowych żyrandoli. W zależności od rozstawienia stołów, Sala Kryształowa może pomieścić do 350 osób, cześć stołów jest rozlokowana na antresoli, skąd roztacza się widok na parkiet taneczny. W przypadku większych imprez (do 500 osób) – rolę sali...
 • Sala Bankietowa Różana

  W Sali Różanej organizowane są imprezy do 160 osób. Sala swój wyjątkowo romantyczny nastrój zawdzięcza motywom róży, odwiecznemu symbolowi miłości