Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel SilVia Gold

Studzienna 8, 44-100 Gliwice
http://hotelsilvia.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel SilVia Gold

Został otwarty

Data aktualności: 22-11-2012

 • Został otwarty - Hotel SilVia Gold

   Nowy trzygwiazdkowy hotel w Gliwicach oficjalnie rozpoczął swoją działalność.

   

   

   

   

   

   

   


  28 marca miało miejsce otwarcie kolejnego już hotelu z rodziny Silvia. Gold Silvia Hotel w Gliwicach charakteryzuje niepowtarzalny, butikowy styl. Nowy obiekt znajduje się w samym centrum Gliwic, w odległości kilometra od Dworca Głównego.


  Gold Silvia Hotel stworzony został z myślą o gościach biznesowych, dlatego obiekt wyposażono w nowoczesne rozwiązania technologiczne jak i komfortowe zaplecze konferencyjne. Hotel posiada dwie sale wielofunkcyjne z możliwościami przedziału i dowolnej aranżacji.  Sala konferencyjno-bankietowa pomieści 120 uczestników spotkania. Pod hotelem znajduje się także Mini browar Majer, który połączony z restauracją  pomieści 200 osób.


  Hotel posiada 37 klimatyzowanych pokoi, w tym 2 luksusowe apartamenty, 2 pokoje typu Executive oraz 1 pokój typu Studio. Pokoje wyposażone zostały w dżwiękoszczelne drzwi  a także duży telewizor LCD. W pokojach o podwyższonym standardzie znajdują się dodatkowo takie udogodnienia jak mini barek oraz sejf.
  Przy hotelu jest także parking dla gości.

   


  źródło: na podstawie www.silviahotel.pl