Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Skarbek

Budowniczych LGOM, 59-335 Lubin
hotelskarbek.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Skarbek

Konferencje w staropolskim stylu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Konferencje w staropolskim stylu - Hotel Skarbek

  W dawnym budynku poczty przy ul. Budowniczych LGOM w Lubinie powstanie hotel z zapleczem konferencyjnym. Obiekt pojawi się w pobliżu należącej do inwestora restauracji o tej samej nazwie.

   

   

   

   

   

   


  Prace na budowie Hotelu Oberża obiektu rozpoczną się we wrześniu 2012 r. i potrwają około 6 miesięcy. Jak informują przedstawiciele firmy Lubinpex, która jest inwestorem hotelu, obiekt przyjmie pierwszych gości w 2013 r. Jego wystrój ma nawiązywać do stylu przyjętego w prowadzonej przez firmę restauracji. W obiekcie pojawi się 50 pokoi dla gości, sauna, gabinet odnowy biologicznej oraz sala konferencyjna.

  Serwująca dania kuchni staropolskiej Restauracja Oberża przy ul. Budowniczych LGOM w Lubinie specjalizuje się w organizacji spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń oraz eventów znanych pod nazwą "karczmy piwne" i "combry babskie". Do dyspozycji gości lokalu pozostaje duża sala, mieszcząca do 120 osób. Z myślą o osobach, które chcą spędzić czas w bardziej kameralnej atmosferze, przygotowano salę bankietową, która nadaje się do organizacji przyjęć okolicznościowych do 35 osób. Dwa odrębne wejścia do restauracji pozwalają na organizowanie spotkań niezależnie od normalnego funkcjonowania restauracji.

  źródło: www.oberza.lubinpex.com.pl

Oferty specjalne

 • Oferta imprez okolicznościowych

  Oferta organizacji imprez okolicznościowych, takich jak: chrzciny, komunie, urodziny, imieniny i wiele, wiele innych.
 • Oferta biznesowa

  Oferta biznesowa, skierowana jest do wszystkich przedstawicieli biznesu, chcących zorganizować szkolenie, imprezę integracyjną i wszelkiego rodzaju eventy.