Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club

Sobienie Szlacheckie 6, 08-443 Sobienie-Jeziory
www.sobieniekrolewskie.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dział Sprzedaży i Marketingu + 48 ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club

Podwarszawski hotel zaprasza na konferencje połączone z grą w golfa

Data aktualności: 22-11-2012

 • Podwarszawski hotel zaprasza na konferencje połączone z grą w golfa - Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club

  Pole golfowe w połączeniu z zapleczem eventowym okazuje się być dobrym uzupełnieniem i pomysłem na poszerzanie grupy docelowej. Tak też jest w przypadku podwarszawskiego hotelu, z którego oferty korzysta coraz więcej miłośników golfa.

   

   

   

   

   

   


  Ze znajdującego się w Sobieniach Szlacheckich hotelu chętnie korzystają członkowie lokalnego klubu golfowego. Weekendy w obiekcie spędzają także miłośnicy golfa i osoby zainteresowane spędzeniem czasu w miejscu oddalonym od miejskiego zgiełku. - Odnotowujemy stały wzrost zainteresowania polem i regularnie przybywa nam klubowiczów - mówi Ewa Wołowiec z Klubu Golfowego Sobienie Królewskie Golf & Country Club. - Bardzo często bywa tak, że już pierwsza wizyta na polu staje się początkiem wielkiej golfowej przygody i pasji - dodaje.

  Jak potwierdzają przedstawiciele hotelu, dzięki stale rosnącej popularności golfa i coraz większemu zainteresowaniu tą dyscypliną, klienci decydują się na pobyt w hotelu także w trakcie turniejów golfowych rozgrywanych na polu. Gra w golfa jest także coraz bardziej popularną aktywnością w trakcie spotkań motywujących dla pracowników. - Od momentu otwarcia hotelu w maju tego roku, obserwujemy znaczny wzrost zainteresowania polem golfowym – mówi Ewa Wołowiec. – W ostatnich tygodniach odwiedziło nas kilkanaście zorganizowanych grup, których uczestnicy przy okazji konferencji i spotkań biznesowych uczą się gry w golfa - przyznaje.

  Oddalony 35 km od Warszawy Sobienie Królewskie Golf& Country Club to najnowocześniejsze w Polsce 18-dołkowe pole z akademią golfa oraz czterogwiazdkowy hotel z zapleczem spa znajdujący się w odrestaurowanym XIX-wiecznym Pałacyku Jezierskich. Bliskość stolicy i fakt że miejsce na mapie konferencyjno–szkoleniowej znajduje się od niedawna, przyciąga zarówno klientów indywidualnych jak i zorganizowane grupy. W najbliższym czasie na terenie obiektu powstać mają stadnina koni i korty tenisowe.

  źrodło: www.sobieniekrolewskie.pl

Oferty specjalne

 • KAMERALNE SPOTKANIA BIZNESOWE POŁĄCZONE Z NAUKĄ GRY W GOLFA

  281 PLN od osoby* Oferta dotyczy rezerwacji dla grup do 20 osób i obejmuje:  Całodniowy wynajem sali konferencyjnej (wyposażonej w rzutnik multimedialny, ekran, flipchart)  Przerwę kawową  Lunch  Kolację  Akademię Golfa: - Driving Range - nauka długich uderzeń - Putting Green – nauka...