Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Spa Akacjowy Dwór

Trzebiatów 14, 73-131 Pęzino
www.akacjowydwor-spa.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Spa Akacjowy Dwór

Hotel Spa Akacjowy Dwór oficjalnie otwarty

Data aktualności: 27-02-2014

 • Hotel Spa Akacjowy Dwór oficjalnie otwarty - Hotel Spa Akacjowy Dwór
  Uroczyste otwarcie funkcjonującego od września 2013 roku hotelu konferencyjnego w Trzebiatowie koło Stargardu Szczecińskiego miało miejsce 20 lutego 2014 roku. 
   
  Hotel Spa Akacjowy Dwór funkcjonuje w zabytkowym dworku z 1850 roku. Jednym z jego atutów jest nowoczesna strefa spa z suchą i parową, jacuzzi, balią chłodzącą oraz salą fitness.
   
  Na konferencje i bankiety
   
  Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 60 miejsc w 23 pokojach. W hotelu znajduje się również sala restauracyjna z tarasem oraz salą bankietowa, która służy jako zaplecze konferencyjne. Pomieszczenie umożliwia organizację profesjonalnych szkoleń i konferencji z udziałem do 30 osób (w zależności od sposobu ustawienia stołów), a także imprez okolicznościowych i bankietów firmowych dla maksymalnie 80 osób i jest wyposażone w projektor multimedialny, rzutnik pisma i slajdów oraz system nagłaśniający. W przerwie spotkań ich uczestnicy mogą zjeść posiłek w hotelowej restauracji, gdzzie serwowane są dania kuchni polskiej i europejskiej. Potrawy są przygotowywane z naturalnych składników, według własnych receptur szefa kuchni.