Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Dębowa 19 b, 57-320 Polanica-Zdrój
http://www.drirenaerisspa.pl/polanica-zdroj

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Ruszyła budowa hotelu

Data aktualności: 05-06-2013

 • Ruszyła budowa hotelu - Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój
  W Polanicy- Zdroju rozpoczął się pierwszy etap budowy trzeciego w Polsce Hotelu SPA Dr Irena Eris. Z tej okazji 27 maja 2013 r. na placu budowy miała miejsce uroczystość wmurowania kamienia węgielnego.
   
   
   
   
   
   
   
  W wydarzeniu, obok właścicieli budującego się hotelu - Ireny Eris i Henryka Orfingera, wzięli udział przedstawiciele władz lokalnych z burmistrzem miasta Jerzym Terleckim oraz przedstawiciele najważniejszych instytucji miejskich.
   
  Hotel SPA Dr Irena Eris w Polanicy-Zdroju będzie pierwszym pięciogwiazdkowym obiektem hotelarskim w Kotlinie Kłodzkiej. Jego usytuowanie jest wyjątkowe, gdyż znajduje się na czterohektarowej działce blisko centrum miasta, zaledwie pięć minut spacerem od Parku Zdrojowego. Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój będzie nawiązywał do stylu budownictwa uzdrowiskowego z charakterystycznym dla tego regionu eklektyzmem.
   
  Cały budynek zamknie się w 6 kondygnacjach obejmujących podziemie, parter i cztery piętra w najwyższej części, w której to usytuowane będą m.in. apartamenty. Łącznie znajdzie się w nim 85 luksusowych pokoi i apartamentów, każdy z balkonem lub tarasem. Do dyspozycji gości będzie też restauracja i kawiarnia. Centrum SPA będzie wyposażone w basen o długości ok. 17 m, mniejszy basenem rekreacyjny oraz kompleks saun i jacuzzi. Sercem hotelu będzie Kosmetyczny Instytut Irena Eris z ponad 20 gabinetami, oferujący szeroką gamę firmowych zabiegów pielęgnacyjnych, a także zabiegów typu spa, masaży i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Na potrzeby grup biznesowych powstaną nowocześnie wyposażone sale konferencyjne.
   
  Zakończenie inwestycji zaplanowano na przełom 2014 i 2015 roku.