Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Splendor

Warszawska 197e, 05-082 Nowe Babice
www.hotelsplendor.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Splendor

Hotel Splendor - nowy, czterogwiazdkowy hotel konferencyjny pod Warszawą

Data aktualności: 06-11-2013

 • Hotel Splendor - nowy, czterogwiazdkowy hotel konferencyjny pod Warszawą - Hotel Splendor
  19 października 2013 r. w miejscowości Stare Babice nieopodal Warszawy miało miejsce uroczyste otwarcie Hotelu Splendor. Czterogwiazdkowy obiekt znajdujący się w otulinie Narodowego Parku Kampinoskiego to idealne miejsce na organizację konferencji, szkolenia czy spotkania biznesowego.
   
  Z myślą o organizatorach spotkań Hotel Splendor oddaje do ich dyspozycji w pełni wyposażone sale konferencyjne, z których największa, posiadająca wyjście do wewnętrznego ogródka, może pomieścić do 200 osób. W pomieszczeniach mogą odbywać się konferencje, wykłady, spotkania biznesowe i firmowe, seminaria czy szkolenia. Na życzenie uczestników spotkań hotelowa kuchnia zadba o ich catering. Po zakończeniu konferencji możliwe jest również zorganizowanie dodatkowych atrakcji.
   
  Komfortowy nocleg i smaczna kuchnia
   
  Na zaplecze noclegowe Hotelu Splendor składa się 70 miejsc noclegowych w 29 pokojach dla gości - 13 pokojach jednoosobowych, 9 pokojach dwuosobowych, 2 pokojach trzyosobowych, 1 apartamencie oraz 4 pokojach typu superior. Każdy z nich wyposażony jest w bezpłatny dostęp do internetu. Funkcjonująca na terenie hotelu Restauracja Splendor specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i międzynarodowej, przyrządzanych w oparciu o lokalne, ekologiczne produkty. Lokal jest w stanie pomieścić do 150 gości, a sąsiadująca z nim sala restauracyjna - do 250 osób w różnych aranżacjach.
   
  Do dyspozycji osób odwiedzających Hotel Splendor pozostają również bar, w którym serwowane są drinki i alkohole z całego świata, oraz SPA z bogatą ofertą zabiegów, sauną i jacuzzi. Na terenie hotelu funkcjonują również wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, sklep z biżuterią, salon prasowy oraz kantor wymiany walut.