Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Spójnia

Słowackiego 4, 80-257 Gdańsk
hotelspojnia.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Spójnia

Nowy hotel na konferencje w Gdańsku

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy hotel na konferencje w Gdańsku - Hotel Spójnia

  W Gdańsku przy ulicy Słowackiego powstał dwugwiazdkowy Hotel Spójnia, wzbogacając tym samym bazę noclegową i konferencyjną Trójmiasta. W momencie oddania do użytku drugiej części obiektu, hotel ma awansować do standardu trzech gwiazdek.

   

   

   

   

   

  Hotel Spójnia położony jest w Gdańsku Wrzeszczu, przy skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Słowackiego. Obiekt znajduje się przy głównej drodze na lotnisko Lecha Wałęsy w Rębiechowie, w odległości zaledwie 5 km od centrum Gdańska.

  Dogodna lokalizacja obiektu sprawia, iż jest to idealne miejsce dla gości indywidualnych, jak również chcących zorganizować spotkania biznesowe bądź konferencje.

  Hotel został przygotowany na potrzeby różnego rodzaju spotkań. W hotelu znajdują się dwie, klimatyzowane sale konferencyjne mogące pomieścić kolejno 60 i 150 osób. Zaplecze konferencyjne wyposażone jest w nowoczesny i profesjonalny sprzęt audiowizualny, w tym projektor, ekran, flipchart oraz bezprzewodowy Internet.

  Do dyspozycji gości oddanych zostało 36 miejsc noclegowych w 12 pokojach jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowych.

  W hotelu znajduje się również restauracja oraz klub muzyczny. Goście skorzystać mogą również z część rekreacyjnej - fitness.

  Hotel Spójnia dla swoich klientów przygotował specjalną ofertę na organizację spotkań biznesowych na rok 2011r, proponując pełen zakres usług, w tym: catering, organizację czasu wolnego oraz organizację wieczorów integracyjnych.  żródło: www.hotelspojnia.pl