Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Srebrna Góra

Krótka 1, 57-215 Srebrna Góra
www.hotelsrebrnagora.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Srebrna Góra

Hotel Srebrna Góra ma już trzy gwiazdki

Data aktualności: 30-05-2014

 • Hotel Srebrna Góra ma już trzy gwiazdki - Hotel Srebrna Góra
  W maju 2014 r. położony w Górach Sowich nieopodal Kłodzka hotel konferencyjny zwiększył swoją kategoryzację.
   
  Znajdujący się w miejscowości Srebrna Góra hotel oferuje profesjonalną obsługę szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych, imprez integracyjnych, eventów, przyjęć okolicznościowych i wesel. Obiekt dysponuje największą w Polsce bazą atrakcji rozrywkowo-sportowych, organizowanych na własnym terenie otwartym, a także w obiektach zamkniętych.
   
  Konferencje w Górach Sowich
   
  Hotel Srebrna Góra posiada klimatyzowaną salę konferencyjną mieszczącą do 80 osób. Pomieszczenie zostało wyposażone w profesjonalne nagłośnienie z mikrofonami bezprzewodowymi, projektor multimedialny, ekran, tablicę interaktywną oraz bezprzewodowy dostęp do szerokopasmowego Internetu. W obiekcie znajdują się również dwie mieszczące do 180 osób sale bankietowe, które mogą być z powodzeniem wykorzystywane jako sale szkoleniowe.
   
  Działająca w hotelu Restauracja Iluzja to miejsce, w którym serwowane są dania tradycyjnej kuchni polskiej i regionalnej, a także lokalne piwo. W obiekcie mieści się również strefa wellness z sauną fińską, jacuzzi, salonem kosmetycznym i gabinetem masażu. Goście hotelu mają możliwość wypożyczenia rowerów, kijków do nordic walking, nart biegowych, a także skorzystania z parkingu i wydzielonego miejsca do grillowania.
   
  Aktywny wypoczynek
   
  Wśród wielu atrakcji, jakie hotel proponuje swoim gościom, należy wymienić zwiedzanie Twierdzy Srebnogórskiej, sztolni kompleksu Riese i kopalń, paintball, quady, off-road, buggy, przeprawy linowe, alpinistykę, jazdę konną, przejażdżki zabytkowymi bryczkami, spływy pontonowe, kuligi, strzelanie z łuków i broni pneumatycznej, gry teambuildingowe, wieczory tematyczne, kasyno, dyskoteki z DJ-em i karaoke oraz pokazy, koncerty i warsztaty.