We wrześniu bieżącego roku w Giżycku otwarty zostanie czterogwiazdkowy Hotel St. Bruno.

Nowy obiekt, którego część stanowi odrestaurowany średniowieczny zamek, znajdzie się w samym sercu Wielkich Jezior Mazurskich.  Atmosfera hotelu pozwoli cofnąć się w czasie do okresu międzywojennego XX w, kiedy Giżycko było modnym i prestiżowym mazurskim kurortem.

W swoich eleleganckich pokojach,  wyposażonych według najwyższych standardów, hotel pomieści jednocześnie 170 osób. Najbardziej wymagający goście zakosztować będą mogli luksusu w przestronnych, wysokich na 6 metrów apartamentach, mieszczących się w klimatycznych wnętrzach zamku. Cały hotel jest klimatyzowany, co gwarantuje gościom komfortowe warunki pobytu.

Hotel St Bruno został również profesjonalnie przygotowany do organizacji konferencji i różnego rodzaju spotkań biznesowych. W obiekcie znajduje się kilka sal konferencyjnych o różnej wielkości i charakterze. Na kameralne spotkania hotel oferować będzie VIP rooms, natomiast wyposażone w najwyższej jakości sprzęt multimedialny sale konferencyjne pomieszczą nawet 300 uczestników szkolenia czy konferencji.

Hotelowa restauracja serwować będzie przede wszystkim potrawy kuchni regionalnej, wykorzystujące  bogactwo świeżych mazurskich ryb. W menu znajdą się również dania kuchni polskiej i kontynentalnej. Unikalny wystrój restauracji nawiązywać ma do atmosfery luksusowego  kurortu, która odczuwalna jest w całym hotelu. Przy restauracji znajduje się też oranżeria i wiecznie zielony zimowy ogród.

Ofertę hotelu dopełni unikalny kompleks Medi SPA, który zaproponuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging. Skorzystać będzie można również z całej gamy zabiegów z  zakresu wellness, SPA i kosmetologii. Do dyspozycji gości będzie również basen, hydromasaże i sauny.

Dodatkowym atutem jest również lokalizacja Hotelu St Bruno - w sąsiedztwie znajduje się piękny park, w zasięgu ręki jest spacerowa uliczka z restauracjami i sklepikami - a wszystko to w niewielkiej odległości od centrum miasta.

Nowy hotel pierwszych gości przyjmie już we wrześniu. Hotelu St. Bruno otwiera dla gości także winiarnię, whisky bar oraz klub nocny.

źródło: http://hotelstbruno.pl