Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Stara Gorzelnia

Klasztorna 1, 62-563 Licheń Stary
www.staragorzelnia.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Stara Gorzelnia

Hotel Stara Gorzelnia w Licheniu jest już czynny

Data aktualności: 31-07-2014

 • Hotel Stara Gorzelnia w Licheniu jest już czynny - Hotel Stara Gorzelnia
  W lipcu 2014 r., w zabytkowym budynku dawnej gorzelni i sąsiadującym z nią spichlerzu w Licheniu Starym koło Konina zaczął funkcjonować nowy hotel konferencyjny.

  Hotel powstał w zrewitalizowanym, XIX-wiecznym obiekcie. Budynek został gruntownie odnowiony i zmodernizowany. W trakcie jego przebudowy duży nacisk postawiono na zachowanie jak największej ilości stylowych akcentów, związanych z historią gorzelni, o której pierwsze wzmianki pojawiły się już w 1863 roku.
   
  Konferencje w dawnej gorzelni
   
  Znajdujący się nad Jeziorem Licheńskim Hotel Stara Gorzelnia posiada salę konferencyjną, restaurację oraz pub. Na zaplecze noclegowe obiektu składają się 54 miejsca w 27 pokojach. Do dyspozycji gości pozostają również: chata grillowa, sauna oraz solarium. W sezonie letnim przy obiekcie działa wypożyczalnia sprzętu wodnego, na terenie hotelu znajdują się także plaża ze strzeżonym kąpieliskiem oraz plac zabaw.
   
  W drugiej połowie 2014 r. w hotelu zostanie oddana do użytku sala bankietowa, mogąca pomieścić maksymalnie 100 gości.