Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Supraśl

Białostocka 19, 16-030 Supraśl
http://www.hotelsuprasl.com/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Supraśl

Hotel Supraśl już otwarty

Data aktualności: 13-03-2014

 • Hotel Supraśl już otwarty - Hotel Supraśl
  Położony w Puszczy Knyszyńskiej trzygwiazdkowy hotel konferencyjny pod Białymstokiem przyjął pierwszych gości. Jego atutami są nowoczesne zaplecze konferencyjne oraz profesjonalna obsługa.
   
  Na zaplecze noclegowe Hotelu Supraśl składa się 41 klimatyzowanych pokoi jedno- i dwuosobowych, apartamentów oraz pokoi typu studio. W bliskim otoczeniu hotelu, przy ul. Zacherta znajdują się domy szeregowe, które są wynajmowane dobowo lub na dłuższy okres. Domy posiadają własne miejsca parkingowe i są ogrodzone, do każdego z nich prowadzi brama zamykana na pilot.
   
  Konferencje w Puszczy Knyszyńskiej
   
  Hotel Supraśl posiada dwie klimatyzowane sale konferencyjne, w której mogą być organizowane konferencje, szkolenia, warsztaty i szkolenia biznesowe. Mniejsza pomieści 80 osób, większa do 120 osób. Pomieszczenia zostały wyposażone we flipcharty z przyborami do pisania, rzutniki pisma, ekrany, mikrofony bezprzewodowe oraz nagłośnienie. Bezprzewodowy dostęp do internetu jest dostępny na terenie całego hotelu.
   
  Hotelowa restauracja serwuje tradycyjne dania kuchni polskiej oraz potrawy kuchni europejskiej. Już wkrótce, w okolicach czerwca 2014 r., w obiekcie zostanie oddana do użytku strefa spa & wellness. Znajdą się w niej basen, jacuzzi i sauna. Placówka będzie również wykonywać zabiegi SPA.