Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Tatra

Cyrhla 34, 34-500 Zakopane
www.hoteltatra.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Tatra

Hotel Tatra w Zakopanem już otwarty

Data aktualności: 16-04-2014

 • Hotel Tatra w Zakopanem już otwarty - Hotel Tatra
  15 kwietnia 2014 r. pierwszych gości przyjął nowy, trzygwiazdkowy hotel konferencyjny w Zakopanem.
   
  Na zaplecze noclegowe hotelu składa się 250 miejsc w 100 pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych z bezprzewodowym dostępem do Internetu. Goście obiektu i uczestnicy odbywających się w nim wydarzeń mogą korzystać m.in. z basenu z systemem hydromasażu, solarium, gabinetów masażu i kosmetycznego, sali fitness oraz kręgielni i sali bilardowej.
   
  Konferencje w Zakopanem
   
  Hotel Tatra jest najwyżej położonym obiektem turystycznym w Zakopanem - mieści się on na wysokości 1080 m. n.p.m. Z jego okien roztacza się panorama na Tatry i położone w dolinie miasto. W hotelu mogą być organizowane konferencje, spotkania biznesowe, a także imprezy integracyjne i okolicznościowe. Za dodatkową opłatą obsługa hotelu zadba o takie atrakcje dodatkowe, jak: występy kapeli góralskiej, pieczenie barana, kuligi czy wycieczki z przewodnikiem.