Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Uniejów Eco Active & Spa

Bł. Bogumiła 32, 99-210 Uniejów
http://www.hoteluniejow.pl

Skontaktuj się z obiektem

Eliza Ulańska 519 3...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Uniejów Eco Active & Spa

Hotel Uniejów z czterema gwiazdkami

Data aktualności: 01-09-2014

 • Hotel Uniejów z czterema gwiazdkami - Hotel Uniejów Eco Active & Spa
  30 lipca 2014 r. Hotel Uniejów ecoActive & Spa decyzją Łódzkiego Urzędu Marszałkowskiego otrzymał kategorię hotelu czterogwiazdkowego.
   
  Znajdujący się nad prawym brzegiem rzeki Warty, w bliskim sąsiedztwie zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich oraz kompleksu termalno-basenowego Hotel Uniejów ecoActive & Spa jest miejscem, w którym mogą być organizowane zarówno konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe, jak również eventy i imprezy integracyjne. Do dyspozycji organizatorów spotkań pozostają trzy sale - konferencyjna z prywatnym tarasem, kawiarniana z widokiem na Wartę i tarasem od strony ogrodu oraz VIP z dużym balkonem i widokiem na rzekę.
   
  Na konferencje, odpoczynek i integrację w łódzkim
   
  Hotel Uniejów eco Active & Spa oddaje do dyspozycji gości 30 pokoi typu Standard oraz 4 pokoje typu Deluxe. W każdym pokoju zapewniono bezprzewodowy dostęp do Internetu. Działająca w obiekcie Restauracja La Regina mieści ok. 40 osób. Lokal specjalizuje się w potrawach kuchni regionalnej i międzynarodowej oraz daniach typu Slow Food. W sezonie wiosenno-letnim w hotelowym ogrodzie na specjalnie przygotowanych tarasach mogą odbywać się imprezy plenerowe. W hotelu działa również kawiarnia.
  Atutem obiektu jest także rozbudowana strefa spa & wellness, w której znalazły się: sauna, basen, balie z wodą termalną oraz 5 gabinetów spa, w których świadczone są zabiegi na twarz i ciało.