Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Ventus Natural SPA

Promenada Zdrojowa 12, 19-500 Gołdap
ventushotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Emilia Sadowska-Giełazis 87 62...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Ventus Natural SPA

Czterogwiazdkowy obiekt w Gołdapi z certyfikatem Złoty Standard

Data aktualności: 22-11-2012

 • Czterogwiazdkowy obiekt w Gołdapi z certyfikatem Złoty Standard - Hotel Ventus Natural SPA

  Specjalizujący się w organizacji spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji uzdrowiskowy hotel może pochwalić się prestiżowym certyfikatem przyznawanym w ogólnopolskim programie obsługi gości w obiektach hotelowych.

   

   

   

   

   

   

   

  Ogólnopolski program oceny jakości obsługi gości „Złoty Standard” ma na celu podnoszenie jakości obsługi gości w polskich obiektach hotelowych. Certyfikowane obiekty są wyłaniane w toku szczegółowych i bezpłatnych audytów, obejmujących najważniejsze obszary funkcjonowania hotelu, w tym: proces rejestracji i obsługi w ogóle, przygotowanie pokoju, poziom obsługi w restauracji, poziom komunikacji w językach obcych, dostępność i atrakcyjność oferty promocyjnej i dodatkowej np. dla grup biznesowych, szkoleniowych czy integracyjnych. Udział w programie biorą zarówno zainteresowane obiekty, jak i te zgłaszane lub rekomendowane do certyfikacji przez gości.

  Hotel Ventus Natural SPA zaprasza do do organizacji prestiżowych spotkań, szkoleń i konferencji do 150 osób. W obiekcie znajdują się trzy sale - Widokowa o powierzchni 300 mkw., Konferencyjna o powierzchni 120 mkw. oraz Klubowa o powierzchni 40 mkw. Każde z tych pomieszczeń jest wyposażone w najnowszej klasy sprzęt multimedialny, klimatyzację, nowoczesne nagłośnienie, oświetlenie, oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Na życzenie organizatorów konferencji obsługa obiektu jest w stanie zadbać o szereg atrakcji towarzyszących planowanym wydarzeniom, takich jak biesiady przy ognisku, dyskoteki w klubie nocnym lub relaksujące chwile w hotelowym SPA. Restauracja Endorfina proponuje potrawy przygotowane z wykorzystaniem warzyw i owoców pochodzących z okolicznych, ekologicznych upraw, grzybów z Puszczy Rominckiej oraz ziół z własnego ogródka. Do dyspozycji gości pozostaje też 6 luksusowych gabinetów spa, w tym specjalny pokój dla dwojga i wyjątkowy kompleks łaźni i saun Bani Mazurskich, prysznice wrażeń wraz z basenem z atrakcjami. Na zaplecze noclegowe Hotel uVentus Natural Spa składają się dwuoosobowe, pokoje typu Premium, Junior Suite  oraz apartament Wilhelma.

  źródło: www.ventushotel.pl