Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Wielopole

Wielopole 3, 31-072 Kraków
www.wielopole.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Wielopole

Najlepszy niezależny hotel biznesowy w Polsce

Data aktualności: 05-04-2013

 • Najlepszy niezależny hotel biznesowy w Polsce - Hotel Wielopole

  Krakowski obiekt został uznany przez użytkowników serwisu HRS.pl za najlepszy hotel niezależny 2013 roku w kategorii "Najlepszy hotel biznesowy". Hotel otrzymał również nagrodę za najlepszy serwis.

   

   

   

   

     O tym, który hotel zakwalifikował się do plebiscytu, decydowały głosy i oceny gości, przyznawane na HRS.pl po każdorazowej wizycie w hotelu. Te obiekty, które miały najwyższe noty, otrzymały nominacje i możliwość udziału w plebiscycie. Głosowanie miało miejsce od 25 października 2012 roku do 7 marca 2013 roku. Nagrody wręczono 21 marca 2013 r. podczas uroczystej gali, która odbyła się w Warszawie. Nagrodę w imieniu hotelu odebrała Katarzyna Zaręba, manager obiektu.

  Mieszczący się w centrum Krakowa trzygwiazdkowy Hotel Wielopole oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań podziemną salę konferencyjną, w której z powodzeniem mogą być organizowane kameralne spotkania służbowe, szkolenia i konferencje. Pomieszczenie jest w stanie pomieścić do 14 osób w układzie kinowym. Personel hotelu proponuje uczestnikom konferencji przerwy kawowe oraz lunche w restauracji CheZ MartiN. Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 35 klimatyzowanych pokoi z bezprzewodowym i przewodowym dostępem do internetu.

  Dodatkowe informacje na temat oferty hotelu można otrzymać po przesłaniu e-maila na adres office@wielopole.pl, lub telefonicznie pod numerem 12 422 14 75.

  źródło: HRS.pl