Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Wieniawa Rekowo Górne

Lipowa 24, 84-100 Rekowo Górne
www.hotelwieniawa.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Wieniawa Rekowo Górne

Trwa rozbudowa o sale konferencyjne i spa

Data aktualności: 22-11-2012

 • Trwa rozbudowa o sale konferencyjne i spa - Hotel Wieniawa Rekowo Górne

  Już niebawem w trzygwiazdkowym obiekcie w Rekowie Górnym pojawi się nowe zaplecze konferencyjne oraz strefa wellness & spa. Hotel zyska także dodatkowe pokoje oraz apartamenty. Część z nich zostanie przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

   

   

   

   

   

   


  Rozbudowa hotelu rozpoczęłą się 4 lipca 2012 r. Powstający budynek ma nawiązywać do historii istniejącego kompleksu pałacowo-parkowego nie tylko stylem architektonicznym, lecz również stylem wykończenia i wyposażenia wszystkich pomieszczeń. Nowa część będzie uzupełnieniem oferty Hotelu Wieniawa o strefę Wellness & SPA, w której pojawią się gabinety zabiegowe, basen z atrakcjami, łaźnia parowa, sauna fińska i łaźnia turecka hamam. W budynku znajdą się także 33 dwuosobowe pokoje, w tym 9 apartamentów oraz 2 pokoje przystosowane do obsługi gości niepełnosprawnych. W budynku pojawią się takż restauracja, bar oraz sala konferencyjna. Ponadto Wellness SPA Hotel Wieniawa dysponował będzie dwoma otwartymi kortami tenisowym, jednym całorocznym krytym kortem tenisowym, boiskiem do koszykówki i unihokeja, 18 dołkowym polem do minigolfa oraz symulatorem tej gry.

  Jak informują przedstawiciele obiektu, po uruchomieniu nowego obiektu możliwe będzie podniesienie standardu całego kompleksu hotelowego.

  Źródło: www.hotelwieniawa.com