Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Wieniawski

Sądowa 6, 20-027 Lublin
http://www.hotelwieniawski.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Wieniawski

W Lublinie powstanie nowy hotel na konferencje

Data aktualności: 12-12-2012

 • W Lublinie powstanie nowy hotel na konferencje - Hotel Wieniawski

  W miejscu kamienicy przy ul. Sądowej w Lublinie powstanie nowy hotel konferencyjny. W działającym w standardzie trzech gwiazdek obiekcie znajdą się restauracja oraz w pełni wyposażona sala konferencyjna.

   

   

   

   

   

   


  Aktualnie trwają prace przy rozbiórce budynku. Wiadomo już. że jego frontowa elewacja budynku zostanie zachowana - tuż za nią znajdzie się szklana ściana z drzwiami prowadzącymi do hotelu. W obiekcie, którego nazwa pochodzi od nazwiska urodzonego w Lublinie kompozytora Henryka Wieniawskiego, znajdzie się 50 pokoi dla gości, restauracja oraz sala konferencyjna mieszcząca się w podziemiach budynku.

  Za projekt budynku odpowiada katowicka pracownia Genius Loci Architekci, budową obiektu zajmuje się firma Wodrol. Hotel Wieniawski ma zostać oddany do użytku wiosną 2014 r.

  źródło: www.konferencje.pl