Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Wierchomla SKI & SPA Resort

Wierchomla Mała 42, 33-350 Piwniczna-Zdrój
www.wierchomla.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

50600...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Wierchomla SKI & SPA Resort

Kwietniowa oferta specjalna na konferencje w Beskidzie Sądeckim

Data aktualności: 15-04-2014

 • Kwietniowa oferta specjalna na konferencje w Beskidzie Sądeckim - Hotel Wierchomla SKI & SPA Resort

  Hotel Wierchomla SKI&SPA Resort zaprasza do skorzystania z kwietniowej oferty specjalnej dla firm. Przy rezerwacji imprezy integracyjnej, konferencji lub szkolenia do końca kwietnia, każdy uczestnik imprezy będzie mógł korzystać z hotelowego baru gratis.


   

  Hotel Wierchomla organizuje konferencje, szkolenia oraz imprezy okolicznościowe do 200 osób. Posiada 4 w pełni wyposażone sale konferencyjne oraz dyskretny i doświadczony personel. Dla firm chcących zorganizować imprezę integracyjną lub szkolenie obiekt przygotował promocję od Szalonego Królika - OPEN BAR GRATIS dla każdego uczestnika. Oferta dotyczy rezerwacji dokonanych w kwietniu i maju na terminy pobytu od: 01.04.2014 r. do 30.11.2014 r.

   

  Konferencje w Beskidach

   

  ***Hotel Wierchomla SKI&SPA Resort położony jest w malowniczych górach w Beskidzie Sądeckim na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Obiekt i otaczające go tereny to idealne miejsce na organizację imprez firmowych połączonych z aktywną i sportową integracją przez cały rok. Oprócz hotelu w skład kompleksu wchodzą: drewniane całoroczne Domki na Górce (alternatywa dla mniejszych budżetów), Restauracja Tysina z daniami kuchni regionalnej, basen rekreacyjny, strefa SPA&Wellness oraz jedna z największych stacji narciarskich w Polsce Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla. 

  Galeria

  • Kwietniowa oferta specjalna na konferencje w Beskidzie Sądeckim - Hotel Wierchomla SKI & SPA Resort
  • Kwietniowa oferta specjalna na konferencje w Beskidzie Sądeckim - Hotel Wierchomla SKI & SPA Resort

Oferty specjalne

 • Eventy tematyczne w ***Hotelu Wierchomla SKI&SPA Resort

  Planujecie Państwo imprezę integracyjną w górach dla swojej firmy, ale chcecie, aby była inna niż wszystkie poprzednie? Nic prostszego! Zorganizujemy Wam zabawę, która od początku do końca umiejscowiona będzie w konkretnej, wybranej przez Was tematyce.
 • Oferta specjalna dla firm - OPEN BAR GRATIS - promocja przedłużona do końca czerwca

  Hotel Wierchomla Ski & SPA Resort zaprasza do skorzystania z OFERTY SPECJALNEJ DLA FIRM. Przy rezerwacji imprezy integracyjnej, konferencji lub szkolenia do końca czerwca, każdy uczestnik imprezy będzie mógł korzystać z hotelowego baru GRATIS. Hotel Wierchomla organizuje konferencje, szkolenia oraz...
 • KWIETNIOWA OFERTA SPECJALNA DLA FIRM - PREZENT OD SZALONEGO KRÓLIKA

  Zorganizuj imprezę integracyjną, konferencję, szkolenie w ***Hotelu Wierchomla SKI&SPA Resort. Wieczorem po zakończonej konferencji czy szkoleniu skorzystaj z naszej oferty specjalnej OPEN BAR GRATIS - dla każdego uczestnika! Rezerwuj termin już dziś! SZCZEGÓŁY OFERTY*: - oferta jest ważna dla...
 • EKO GREEN EVENTS

  GREEN EVENTS – ZIELONA MOTYWACJA Ekologia już na stałe zagościła w ofercie firm eventowych na całym świecie. Coraz więcej zleceniodawców decyduje się na imprezy, które poza dobrą zabawą i integracją pracowników, środowiska biznesowego czy kontrahentów, niosą za sobą jasny przekaz obrazujący...