Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Willowa

Sławinkowska 15a, 20-810 Lublin
hotelwillowa.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Willowa

Powstał trzygwiazdkowy hotel w Lublinie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Powstał trzygwiazdkowy hotel w Lublinie - Hotel Willowa

  W malowniczej i spokojnej dzielnicy Sławinek, przy wjeździe do Lublina od strony Warszawy otwarty został nowoczesny Hotel Willowa.

   

   

   

   

   

   

  Nowy obiekt znajduje się w zacisznej, willowej okolicy w pobliżu Ogrodu Botanicznego i Skansenu – Muzeum Wsi Lubelskiej. Hotel oferuje swoim gościom 16 pokoi o zróżnicowanym standardzie typu single, double i superior. Wszystkie pokoje posiadają m.in. klimatyzację, tv, telefon oraz Internet bezprzewodowy. Estetyczne i kompleksowe wyposażenie pokoi czyni nowy hotel idealnym miejscem do pracy i wypoczynku.

  Hotel Willowa dysponuje salą konferencyjną, która może pełnić rolę sali klubowej i telewizyjnej oraz restauracją, idealną do organizacji różnych imprez okolicznościowych jak spotkania firmowe.

  W hotelu nie brakuje też restauracji, której szef gwarantuje wyśmienitą kuchnię. Oryginalnie urządzona restauracja ze stylowym wnętrzem i ciepłą atmosferą wraz z kolekcją wykwintnych win uczynią każdy posiłek niezapomnianą ucztą. Restauracja Hotelu Willowa stanowi idealne miejsce na kameralne uroczystości.

  Przed hotelem znajduje się parking dla gości.

  Inwestorem jest lubelska spółka Subsydium
   


  źródło: http://hotelwillowa.pl