Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Wróblówka

Krakowska 608, 43-300 Bielsko-Biała
www.wroblowka.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Wróblówka

Hotel Wróblówka organizuje konferencje w Bielsku-Białej

Data aktualności: 01-10-2014

 • Hotel Wróblówka organizuje konferencje w Bielsku-Białej - Hotel Wróblówka
  W Bielsku-Białej uruchomiony został nowy, trzygwiazdkowy obiekt konferencyjny. W Hotelu Wróblówka mogą odbywać się spotkania, konferencje i warsztaty z udziałem maksymalnie stu osób.

  Hotel Wróblówka oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań salę konferencyjną, która mieści do 100 osób w ustawieniu teatralnym. W zależności od zapotrzebowania pomieszczenie może zostać wyposażone w rzutnik multimedialny, flipchart, ekran i telewizor. Uczestnikom spotkań obsługa proponuje przerwy kawowe i pakiety lunchowe.
   
  Hotelowa restauracja serwuje dania kuchni polskiej, przygotowywane z użyciem sezonowych produktów i świeżych ziół. W obiekcie działa również pub, w którym z powodzeniem mogą być organizowane imprezy okolicznościowe i eventy. Na zaplecze noclegowe hotelu składa się 28 miejsc w 11 pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych oraz apartamencie.
   
  Jeden z pokoi został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Hotel posiada również bezpłatny parking dla gości.
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: