Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Zimowit

Al. Armii Krajowej 4b, 35-307 Rzeszów
www.hotel-zimowit.pl

Skontaktuj się z obiektem

17 85...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Zimowit

Hotel Zimowit w Rzeszowie już otwarty

Data aktualności: 23-04-2014

 • Hotel Zimowit w Rzeszowie już otwarty - Hotel Zimowit
  4 kwietnia 2014 r. w Rzeszowie został otwarty nowy, trzygwiazdkowy obiekt. Jednym z atutów Hotelu Zimowit jest rozbudowane zaplecze konferencyjne.
   
  Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 55 klimatyzowanych pokoi z bezprzewodowym dostępem do internetu, w tym 4 apartamenty (2 wyposażone w jacuzzi), 3 pokoje o podwyższonym standardzie oraz 2 pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
   
  Nowe miejsce na konferencje w Rzeszowie
   
  Trzygwiazdkowy Hotel Zimowit przygotował dla organizatorów spotkań kilka sal konferencyjnych, z których największa jest w stanie pomieścić maksymalnie 400 osób. Ponadto obiekt posiada dwie sale restauracyjne, w których jednocześnie obsługiwanych może być nawet 300 gości.
   
  Goście Hotelu Zimowit oraz uczestnicy odbywających się w obiekcie wydarzeń mają możliwość skorzystania z restauracji, lobby baru, pubu oraz hotelowej kręgielni. Do ich dyspozycji pozostają również: gabinet odnowy biologicznej i SPA z sauną suchą i parową, jacuzzi, tepidarium, beczką z lodowatą wodą, masażami relaksacyjnymi i zdrowotnymi, manicure, pedicure oraz studiem fryzjerstwa. Z myślą o najmłodszych gościach obiektu przygotowano ogródek dziecięcy. Hotel posiada również monitorowany parking.