4 kwietnia 2014 r. w Rzeszowie został otwarty nowy, trzygwiazdkowy obiekt. Jednym z atutów Hotelu Zimowit jest rozbudowane zaplecze konferencyjne.

Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 55 klimatyzowanych pokoi z bezprzewodowym dostępem do internetu, w tym 4 apartamenty (2 wyposażone w jacuzzi), 3 pokoje o podwyższonym standardzie oraz 2 pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Nowe miejsce na konferencje w Rzeszowie

Trzygwiazdkowy Hotel Zimowit przygotował dla organizatorów spotkań kilka sal konferencyjnych, z których największa jest w stanie pomieścić maksymalnie 400 osób. Ponadto obiekt posiada dwie sale restauracyjne, w których jednocześnie obsługiwanych może być nawet 300 gości.

Goście Hotelu Zimowit oraz uczestnicy odbywających się w obiekcie wydarzeń mają możliwość skorzystania z restauracji, lobby baru, pubu oraz hotelowej kręgielni. Do ich dyspozycji pozostają również: gabinet odnowy biologicznej i SPA z sauną suchą i parową, jacuzzi, tepidarium, beczką z lodowatą wodą, masażami relaksacyjnymi i zdrowotnymi, manicure, pedicure oraz studiem fryzjerstwa. Z myślą o najmłodszych gościach obiektu przygotowano ogródek dziecięcy. Hotel posiada również monitorowany parking.