Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ibis Budget Kraków Stare Miasto

Pawia 11, 31-154 Kraków
http://www.ibis.com/pl/hotel-7165-ibis-budget-krakow-stare-miasto/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
ibis Budget Kraków Stare Miasto

W Krakowie pojawiły się dwa nowe hotele z zapleczem na konferencje

Data aktualności: 22-11-2012

 • W Krakowie pojawiły się dwa nowe hotele z zapleczem na konferencje - ibis Budget Kraków Stare Miasto

  16 kwietnia 2012 r. Grupa Hotelowa Orbis oddała do użytku gości kompleks hoteli ekonomicznych – ibis i ibis budget Kraków Stare Miasto.

   

   

   

   

   

     Dyrektorem zarządzającym w obydwu obiektach jest Małgorzata Kalinowska-Klimek, która z siecią ibis jest związana od 2001 roku. W latach 2006-2011 pełniła funkcję dyrektora hotelu Ibis Katowice Zabrze, a następnie szefowała hotelowi Ibis Kraków Centrum. - Jestem przekonana, że nowy kompleks ibis i ibis budget będzie stanowił pierwszy wybór dla osób poszukujących w Krakowie hotelu, który cechuje się doskonałą relacją jakości do ceny, a dodatkowo jest położony w ścisłym centrum - mówi Małgorzata Kalinowska – Klimek.

  W kompleksie hotelowym przy ul. Pawiej w Krakowie znalazły się w sumie 302 pokoje dla gości. Hotel ibis budget Kraków Stare Miasto dysponuje 167 pokojami, z czego 2 są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Z kolei Hotel ibis Kraków Stare Miasto oddaje do dyspozycji gości 135 pokoi (z 5 pokojami dla osób niepełnosprawnych).  Do dyspozycji gości jest nowoczesna restauracja Oopen Pasta & Grill, dająca możliwość samodzielnego skomponowania dania oraz serwujący napoje i przekąski Oopen bar. Na terenie hotelu znajdują się również trzy w pełni wyposażone sale konferencyjne, umożliwiające organizację konferencji, spotkań biznesowych i innych wydarzeń.

   


  źródło: www.orbis.pl