Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ibis Kraków Centrum

Syrokomli 2, 30-102 Kraków
http://www.ibis.com/pl/hotel-3710-ibis-krakow-centrum/index.shtml#

Skontaktuj się z obiektem

Sabina Bartyzel +4812...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
ibis Kraków Centrum

Zakończyła się modernizacja wnętrz w hotelu ibis Kraków Centrum

Data aktualności: 18-03-2014

 • Zakończyła się modernizacja wnętrz w hotelu ibis Kraków Centrum - ibis Kraków Centrum
  W pierwszym kwartale 2014 r., w hotelu ibis Kraków Centrum zakończono modernizację, mającą na celu wprowadzanie nowego, ciepłego designu powierzchni publicznych - Avanzi oraz wzmocnionej oferty gastronomicznej - ibis kitchen.
   
  Zgodnie ze światowymi standardami marka realizuje swój projekt, który ma być punktem odniesienia dla segmentu hoteli ekonomicznych.
   
  Przytulna przestrzeń do pracy i na spotkania biznesowe
   
  Podstawowym założeniem projektu Avanzi jest uczynienie hotelowych powierzchni ogólnodostępnych bardziej przytulnymi, nadanie im domowej atmosfery, co sprzyja spotkaniom biznesowym, pracy i relaksowi. Dzięki architektonicznym zabiegom wykorzystującym jasną tonację, drewniane elementy, ciepłe akcenty kolorystyczne oraz grafiki na ścianach i sufitach, przestrzeń ta staje się nowoczesna i ma wyjątkowy klimat. Kolejnymi elementami wpływającymi na podniesienie komfortu gości są duże, wygodne sofy, fotele na biegunach oraz stoliki do gier planszowych.
   
  Zmiany dotknęły równiez hotelową recepcję. To ważne miejsce - tam bowiem goście kierują swoje pierwsze kroki i nawiązują bezpośredni kontakt z pracownikami. Zgodnie z założeniami projektu Avanzi jest to otwarta przestrzeń płynnie łączącą się z lobby. Uwagę zwraca innowacyjne rozwiązanie polegające na wyświetlaniu na tylnych panelach tworzących ścianę recepcji, praktycznych informacji m. in. o pogodzie, kursie walut czy też ofertach specjalnych. 
   
  – Bardzo się cieszymy, że zmieniliśmy nasze oblicze i szczęśliwie zakończyliśmy modernizację wnętrz. Z pewnością nasz nowy koncept Archange spodoba się odwiedzającym nas Gościom i nadal będą się czuli jak u siebie w domu. Gwarantujemy, że wyjątkowo dobra atmosfera pozostała ta sama! – powiedziała Katarzyna Gudalewicz, Dyrektor hotelu ibis Kraków Centrum.
   
  ibis kitchen – nowy koncept restauracji 
   
  W krakowskim hotelu gruntownej przemianie, zgodnie z nową koncepcją ibis kitchen, poddana została również restauracja. Projekt oparto na trzech filarach: nowoczesnym, ciepłym designie, świeżej i dynamicznej identyfikacji wizualnej oraz atrakcyjnej ofercie gastronomicznej. W restauracji wykorzystano połączenie bieli, czerni i czerwieni z drewnianymi akcentami i grafikami na ścianach. Ciepły klimat tego miejsca buduje również miękkie światło z nisko zawieszonych lamp.