Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
ibis Styles Nowy Sącz

W Nowym Sączu powstaje ibis Styles z salami konferencyjnymi na 450 osób

Data aktualności: 11-09-2013

 • W Nowym Sączu powstaje ibis Styles z salami konferencyjnymi na 450 osób - ibis Styles Nowy Sącz
  Grupa Hotelowa Orbis powiększy swoją sieć o kolejny hotel, w ramach umowy franczyzy marki ibis Styles. Orbis S.A., zgodnie z przyjętą strategią rozwoju tzw. „asset light”, podpisała umowę franczyzy na trzygwiazdkowy hotel konferencyjny w Nowym Sączu.
   
  Hotel, który pojawi się przy u. 1-szej Brygady, będzie działał pod marką ibis Styles i będzie pierwszym w mieście hotelem z międzynarodowym znakiem. Znajdą się w nim 4 sale konferencyjne mieszczące w sumie 450 osób, 54 pokoje, 3 apartamenty i restauracja. Ibis Styles Nowy Sącz zostanie otwarty i włączony do Grupy Orbis  w czwartym kwartale 2014 roku, znajdzie się tym samym w Globalnych Systemach Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży Grupy Accor i Orbis.
   
  Hotel konferencyjny objęty franczyzą
   
  Franczyzobiorcą a zarazem inwestorem jest firma Hotel Nowy Sącz Sp. z o.o. - Wybrałem franczyzę ibis Styles, ponieważ to dobra marka, która jest częścią międzynarodowej grupy hotelowej Accor. Myślę, że będzie atrakcyjną i rozpoznawalną ofertą dla klientów odwiedzających Nowy Sącz. Orbis jest dobrym partnerem biznesowym, uważam, że współpraca przyniesie nam wiele korzyści – powiedział inwestor, Jan Kos.