Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ibis Warszawa Reduta

Bitwy Warszawskiej 16, 02-366 Warszawa
http://www.ibis.com/pl/hotel-7125-ibis-warszawa-reduta/index.shtml#

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
ibis Warszawa Reduta

Nowy dwugwiazdkowy hotel w Warszawie zaprasza na konferencje

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy dwugwiazdkowy hotel w Warszawie zaprasza na konferencje - ibis Warszawa Reduta

  21 maja 2012 r. w stolicy oddano do użytku pierwsze hotele uruchomione pod nowym logo marki ibis oraz ibis budget.

  Mieszczący się przy ul. Bitwy Warszawskiej dwugwiazdkowy hotel ibis Warszawa Reduta oferuje 170 klimatyzowanych pokoi z dostępem do internetu, w tym 2 pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dziewięciopiętrowy obiekt posiada 3 sale konferencyjne oraz nowoczesną restaurację Oopen Pasta & Grill, dającą możliwość samodzielnego skomponowania dania w oparciu o składniki z menu oraz serwujący napoje i przekąski Oopen bar. Śniadanie w hotelu Ibis obejmuje bufet do woli, w którym w godzinach porannych proponowane są wszystkie składniki tradycyjnego śniadania kontynentalnego.

  Pokoje w warszawskim hotelu ibis są urządzone według konceptu „Coquelicot”, który wyróżnia się ciepłymi kolorami i naturalnymi materiałami. Poczucie higieny i komfortu u gości mają zapewnić drewniane panele oraz materac o komforcie przewyższającym dotychczas spotykany w segmencie ekonomicznym. Do dyzpozycji gości pozostaje również wspólny dla obu hoteli podziemny parking, który mieści 175 aut i trzy autokary.
   

  źródło: www.ibishotel.com