Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ibis Warszawa Stare Miasto

Muranowska 2, 00-209 Warszawa
http://www.ibis.com/pl/hotel-3714-ibis-warszawa-stare-miasto-old-town/index.shtml#

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
ibis Warszawa Stare Miasto

Modernizacja lobby i przestrzeni ogólnodostępnych

Data aktualności: 19-04-2013

 • Modernizacja lobby i przestrzeni ogólnodostępnych - ibis Warszawa Stare Miasto

  Grupa Hotelowa Orbis i jej partner Accor realizują kolejny etap strategii dynamizacji marek hoteli ekonomicznych - projekt Avanzi. W jego ramach w warszawskim hotelu ma miejsce modernizacja powierzchni ogólnodostępnych w hotelach Ibis.
   

   

   

   

   

   


  Jak informuje Orbis, projekt Avanzi ma na celu dostosowanie wystroju hoteli Ibis do zmieniających się oczekiwań klientów. Poszukują oni coraz częściej w markach hotelowych nowoczesności i własnego stylu. Nowatorskie wzornictwo i wykorzystanie przestrzeni publicznej proponowane w projekcie Avanzi, dodają wnętrzom przytulności i tworzą domową atmosferę.

  Goście hotelu Ibis Warszawa Stare Miasto mają teraz dostęp do zupełnie odmienionych powierzchni ogólnodostępnych. Obecnie lobby to wielofunkcyjna przestrzeń, która jest centralnym punktem, gdzie goście mogą się spotkać, pracować, zrelaksować czy zjeść posiłek. Pomieszczenia zaprojektowane są w modnej stylistyce utrzymanej w jasnej tonacji z dodatkiem drewnianych elementów i grafik na ścianach czy suficie. W lobby wstawiono fotele na biegunach, duże sofy czy stoliki z blatami do gier planszowych. Wkrótce również restauracja hotelu przejdzie modernizację. Zmiany zaszły też w recepcji. W tle duży ekran state-of-the-art wyświetla informacje użyteczne dla gości takie jak: prognoza pogody czy oferty specjalne, w bardziej nieformalny, a zarazem intuicyjny sposób.

  Zazwyczaj tego typu modernizacja przestrzeni publicznej hotelu trwa około sześciu tygodni. Wykorzystanie nowych systemów, obejmujących zastosowanie drukowanych płyt i materiałów przetworzonych, skróciło ten czas prawie o połowę, a prowadzone prace nie miały wpływu na pobyt gości i funkcjonowanie hotelu. - Prezentując nowoczesny design według projektu Avanzi, rodzina hoteli ibis pokazuje, że nie jest on już przywilejem wyłącznie ekskluzywnych hoteli, ale także obiektów ekonomicznych. Wprowadzone zmiany zwiększyły komfort wypoczynku gości, bez zmiany ceny noclegu - powiedziała Joanna Świerkosz, dyrektor marketingu Orbis.


  Hotel ibis Warszawa Stare Miasto oddaje do dyspozycji organizatorów konferencji sześć w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, 333 pokoi z bezprzewodowym dostępem do internetu oraz zadaszony parking.