Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ICE Kraków Centrum Kongresowe

Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków
www.icekrakow.pl

Skontaktuj się z obiektem

Ryszard Strojnowski New Business Manager 12 61...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
ICE Kraków Centrum Kongresowe

Trwają prace przy budowie obiektu na kongresy i konferencje w Krakowie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Trwają prace przy budowie obiektu na kongresy i konferencje w Krakowie - ICE Kraków Centrum Kongresowe

  Prace na terenie budowy obiektu przy Rondzie Grunwaldzkim przebiegają zgodnie z harmonogramem.

   

   

   

   

   

     Obecnie na placu budowy Krakowskiego Centrum Kongresowego kończą się prace przy palowaniu, którego zadaniem jest wzmocnienie gruntu, na którym stanie konstrukcja. Trwają też prace przy wykonywaniu płyty fundamentowej obiektu, która ma być gotowa w lipcu 2012 roku. Do końca roku gotowe mają być zaś ściany dwóch poziomów podziemnych Centrum Kongresowego.

  Powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie blisko 37 tys. mkw. Głównym elementem budynku będzie sala audytoryjna umożliwiająca organizację koncertów i kongresów z udziałem od tysiąca do ponad dwóch tysięcy osób. W obiekcie pojawi się również sala teatralna na 600 miejsc oraz sala kameralna na 300 miejsc. W budynku znajdzie się także trzypoziomowe foyer z widokiem na Wisłę i Wawel.

  Jak informuje Anna Biziorek, kierownik projektu, Krakowskie Centrum Kongresowe w stanie surowym wraz z dachem ma być gotowe pod koniec 2013 roku. Wtedy też rozpoczną się prace wykończeniowe. Oddanie Centrum do użytku ma nastąpić na przełomie sierpnia i września 2014 roku. Całkowity koszt inwestycji to ok. 370 mln złotych.

     źródło: www.investmap.pl