Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ilonn Hotel

Szarych Szeregów 16, 60-462 Poznań
http://www.ilonnhotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Karolina Maciorowska Specjalista ds.sprzedaży + 48 ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Ilonn Hotel

Powstaje nowe centrum konferencyjne w Poznaniu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Powstaje nowe centrum konferencyjne w Poznaniu - Ilonn Hotel

  We wrześniu bieżącego roku otwarte zostanie nowe centrum konferencyjne w Poznaniu, na terenie Hotelu Ilonn.
   

   

   

   

   

   

   

   

  Hotel Ilonn położony, w północno-zachodniej części Poznania nie tylko przeszedł gruntowną modernizację, podniósł standard pokoi, ale wraz z nadejściem jesieni planuje otworzyć Nowe Centrum Konferencyjne.


  Goście korzystać będą mogli z 3 sal konferencyjnych, których łączna powierzchnia wyniesie ponad 200 m.kw. Sale posiadać będą możliwość dowolnej aranżacji, dzięki czemu zostaną odpowiednio przygotowane na organizację różnego rodzaju spotkań jak kongresy, konferencje, szkolenia czy zebrania.

   

  Otwarciu nowego zaplecza konferencyjnego towarzyszyć będzie nowa odsłona restauracji połączonej z winiarnią.

   

  Hotel Ilonn należy do hoteli ekologicznych. Budynek hotelu ma odpowiednio dobrany kształt, który pozwala na efektywne ogrzanie wnętrza i minimalizację strat ciepła. Hotel wyposażony został w elementy mające ograniczyć zużycie energii w tym: izolację termiczną, nowoczesną wentylację a także kolektory słoneczne na dachu.


  Do dyspozycji gości hotel oddaje 77 pokoi, w tym pokoje jedno-  i dwuosobowe oraz apartament. Nowością są pokoje typu executive, które wyposażone zostały w takie udogodnienia jak minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty a także sejf.


  Dla gości pragnących zaznać relaksu po cięzkim dniu hotel oferuje Studio Sauny.  źródło: http://www.ilonnhotel.pl

Oferty specjalne

 • Pakiet Biznes

  W Hotelu istnieje możliwość skorzystania z promocyjnego Pakiet Biznes, który zawiera: Pokój ze śniadaniem (możliwość serwowania śniadania do pokoju) 2 -daniowa kolacja (propozycje do wyboru) Bezprzewodowy internet Monitorowany parking Szczegółowych informacji udziela Recepcja...