Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

InterContinental Warszawa

Emilii Plater 49, 00-125 Warszawa
http://www.warszawa.intercontinental.com/

Skontaktuj się z obiektem

Marcin Jaworski +4822...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
InterContinental Warszawa

Hotel w Warszawie walczy o nagrodę European Business Awards 2011

Data aktualności: 22-11-2012

 • Hotel w Warszawie walczy o nagrodę European Business Awards 2011 - InterContinental Warszawa

  InterContinental Warszawa będzie reprezentował Polskę w najbardziej zażartej rywalizacji o Nagrody Biznesowe w Europie.

   

   

   

   

   

   

   


  Organizatorzy konkursu European Business Awards, którego sponsorem jest HSBC (www.businessawardseurope.com), ogłosili, że Intercontinental Warszawa będzie reprezentował Polskę w konkursie o prestiżową nagrodę European Business Awards 2011. InterContinental Warszawa pokonał w zaciekłej walce konkurencję i został wybrany jednym z 25 Reprezentantów Krajowych, którzy będą walczyć o cenną Ruban d’Honneur w następnej rundzie konkursu. Ostateczni zwycięzcy nagród w poszczególnych kategoriach zostaną ogłoszeni w Barcelonie 22 listopada 2011 r.

  W ramach konkursu European Business Awards zidentyfikowano najbardziej błyskotliwe firmy Europy, które mogły wykazać się realizacją trzech podstawowych zasad charakterystycznych dla tych właśnie nagród. Panel cenionych i szanowanych sędziów szukał organizacji, która mogłaby reprezentować Polskę, a która charakteryzowałaby się nowatorstwem, doskonałością biznesową i równowagą w rozwoju.


  - Jesteśmy absolutnie zachwyceni tym, że zostaliśmy, jako InterContinental Warszawa, wybrani, aby reprezentować Polskę. Działamy w branży hotelarskiej od ponad 7 lat i poczytujemy sobie za zaszczyt to, że zostaliśmy uznani za jedną z wiodących organizacji w kraju i w naszym sektorze. Konkurs European Business Awards jest powszechnie uznawany za doskonałe narzędzie promocji najbardziej dynamicznych spółek Europy. Szykujemy się do następnej rundy konkursu, w której będziemy rywalizować z firmami z
  całej Europy o Ruban d’Honneur i, mamy nadzieję, wygramy w kategorii Customer Focus – mówi Christian Henkemeier, Dyrektor Generalny, InterContinental Warszawa.


  European Business Awards służy zwiększaniu widoczności i sprzyjaniu rozwojowi spółek, które celują w nowatorstwie połączonym z sukcesami komercyjnymi, jednocześnie działając w sposób odpowiedzialny i korzystnie wpływając na środowisko społeczne, w którym prowadzą swój biznes. Konkurs European Business Awards 2010 wyłonił 100 laureatów Ruban d’Honneur, których łączny obrót wynosił ponad 766 mld euro (6% PKB UE), a zatrudnienie ponad 3,5 mln pracowników.


  Adrian Tripp, Dyrektor Generalny European Business Awards, mówi: „Przez ostatnie pięć lat otrzymujemy zgłoszenia o niewiarygodnie wysokim standardzie, pochodzące od organizacji żywiących prawdziwą pasję do biznesu. Jednak tylko nielicznie będą mogli nieść flagę swego kraju i konkurować z innymi uczestnikami z całej Europy o uznanie za jedną z wiodących firm UE. Wybór na Reprezentanta Kraju to naprawdę wyjątkowe wyróżnienie, wraz z HSBC cieszymy się, że zobaczymy Polskę i InterContinental Warszawa w następnej rundzie.”

   

  źródło: www.intercontinental.com/warsaw (PR)