Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Korona Hotel Kruki

Nowowiejska 39, 07-415 Kruki
http://www.korona-hotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Korona Hotel Kruki

Nowy hotel pod Ostrołęką

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy hotel pod Ostrołęką - Korona Hotel Kruki

  W miejscowości Kruki, niedaleko Ostrołęki otwarty został nowoczesny obiekt hotelowy o nazwie,  która zapowiada wysoki standard i luksusowy pobyt  – Korona Hotel.

   

   

   

   

     Oficjalne otwarcie czterogwiazdkowca odbyło się 19 listopada. W imprezie inauguracyjnej i oficjalnym bankiecie udział wzięli przedstawiciele władz miasta, kościoła a także przyjaciele i znajomi właścicieli.

  Hotel posiada 100 miejsc noclegowych w 41 komfortowo wyposażonych pokojach i dwóch luksusowych apartamentach.

  W hotelu nie zabraknie też miejsca dla biznesu. Na potrzeby konferencji, szkoleń i różnego rodzaju eventów przygotowane zostały trzy klimatyzowane sale konferencyjne, gdzie pomieści się 250 osób, a także centrum biznesowe wyposażone w urządzenia biurowe i dostęp do Internetu. Zaplecze konferencyjne posiada niezbędny sprzęt multimedialny, w tym: nagłośnienie, sprzęt audio-wizualny, Internet, ekrany oraz flipcharty.

  W nowym obiekcie znajdzie się również restauracja, gdzie serwowane będą nawet najbardziej wyszukane dania, a także lobby bar z pysznymi drinkami.

  Uzupełnieniem oferty hotelu jest profesjonalne SPA. Goście po ciężkim dniu, obfitującym w spotkania i pracę odprężyć się mogą korzystając m.in. z jacuzzi, saun, deszczownic, kamiennych łóżek do wygrzewania ciała czy gabinetów masażu.

  Hotel charakteryzuje atrakcyjna lokalizacja - malownicze krajobrazy Puszczy Kurpiowskiej i jednocześnie bliskość miasta - hotel znajduje się w odległości 4 kilometrów od Ostrołęki.

  Malownicze krajobrazy zachęcają do organizacji imprez plenerowych jak ogniska, imprezy na powietrzu czy kuligi, natomiast okoliczne lasy stwarzają wiele możliwości do wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej w terenie.  źródło: www.korona-hotel.pl